Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem káros a babára nézve ha...

Nem káros a babára nézve ha csupán a sok hízás miatt 180gr-os Ch diétát kezdek?

Figyelt kérdés
25. héten 12 kg eddig. A Ch diétákat ismerem, eü-ben dolgoztam, de se a doki se a vedőnő nem modta hogy kellene. Ha elkezdem nem àrtok a babának jobban mintha inkàbb csak híznék tovàbb?
2014. jún. 16. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért annyi hízás nem éppen a "csupán amiatt" kategória! Egyáltalán nem ártasz neki, hiszen ezt a diétát mindig lehetne tartani, az ember teljes életén át.:)


Én nagyon élveztem, válogatni, számolgatni, nézegetni a dolgokat a boltokban.:)


Javaslom, hogy tölts le a telódra egy ilyen CH-alkalmazást, hogy ne kelljen megjegyezned őket, ha vásárolgatsz. (én angolt töltöttem le, lehet, hogy van magyar is)

2014. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ártasz vele. A dietetikus szerint minden kismamának ezt kellene csinálnia a terhesség alatt.
2014. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, valaki küldene erről infót, második babánkat várom, elsővel 25 kiló jött fel, most leszek még csak a héten 12 hetes, nem tudom, híztam e már egyáltalán, mert nem álltam rá mérlegre-nem érzem, hogy híztam volna-, de nem szeretnék megint bálna lenni.
2014. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

és miről akarsz infót? a 180 grammos diétáról? nálatok nincs google?:D tessék: [link]


és tölts le egy ch alkalmazást, vagy pedig ezt a telódra: [link]

2014. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Google: 180 grammos szenhidrat dieta
2014. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne bármi baj?

Nekem terhességi cukorbetegségem volt, így 180-os szénhidrát diétán voltam. 3kg-ot híztam terhesen...... de amúgysem vagyok hízékony. Szóval szeritnem kizárt hogy tovább hízzál a terhességi cukor diétával.

Szeritem a nagyfokú hízás ártalmasabb, mintha egészségesen étkezel, ez a diéta meg az. Nem ehetsz csokit, édességet, tészátákat, minimális kenyér, zsömle, kevés gyümölcs.

Szeritnem jól járnál vele, de azért kérezd meg a dokidat.

2014. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat és a segítséget!

Meg fogom kérdezni a dokit, de addig is, takarékon lesz a nasi-evés. :D

2014. jún. 16. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Senkire nézve nem káros a 180 grammos ch diéta MINŐSÉGI szénhidrátokkal, tképpen ez lenne az egészséges táplálkozás :)
2014. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!