Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett 12. hét genetikai...

Pécsett 12. hét genetikai vérvételt hol végzik? Hová kell menni, hol kell befizetni, stb.

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Fel kell menni a Szülészeti Klinikára. Fizetős vérvétel lesz?

Én a kombinált tesztet kértem, az fizetős volt.

Vérvétel előtti napokban felmentem a klinikára, ott kellett csekket kérnem. Befizettem a postán és a megadott időpontban visszamentem a klinikára, a befizetett csekket elkérték és a laborban levették a vért. A labor ott van a klinikánál, de a recepción mindent elmagyaráznak.

2014. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a korom miatt kellett mennem genetikai tanácsadásra.

Ami alapból egy UH és egy beszélgetés volt.

A beszélgetésnél mondták,hogy kérhetek kombinált vagy integrált tesztet amik fizetősek(kombi 9000ft,int.20000ft).

Kombináltat kértem.Ezt a beszélgetés előtt regisztráció vagy nővérszoba?-nál kellett befizetnem.

Kaptam egy nyugtát amivel pedig a kórházon belül-de kint az udvar részen vették le a vért.

Eredményt sms-ben kapott kódon tudtam megnézni-illetve kinyomtatni.

Egyébként én az Édesanyák útján voltam.

2014. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Igen fizetős, 9000 Ft.

Még egy kérdésem lenne. Jövőhét pénteken megyek ultrahangra az SZTK-ba (akkor leszek 11hét+2napos). Ultrahang előtt vagy után kell menni a vérvételre?

2014. jún. 19. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Én klinikán voltam, ott úgy volt, hogy aznap volt az ultrahang és a vérvétel. Nekem előbb csinálták meg az ultrahangot és utána vették le a vért, de aznap volt mindkettő.
2014. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a Klinikán voltam 12 hetes Uh-on és utána átküldtek genetikai tanácsadásra (korom miatt), onnan a terhes ambulanciára (recepció utáni szoba), és ott kaptam beutalót az udvari "kis házba", ami a labor. Ott levették a vért, szóval mindent megcsináltak aznap. Kombinált tesztet kértem, de nekem nem kellett fizetni érte, mert 35 és 37 között ingyenes.
2014. jún. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!