Mayra kérdése:

Iker terhesség?

Figyelt kérdés
Pàr napja teszteltem mensi elött két nappal délutàn erős pozitivat. Màr régóta próbàlkozunk 3. baba közel a 40hez. Màr mindenféle csoda teàt ittam csoda bogyót szedtem férjem is. Most viszont hatàrozottan úgy érzem ketten vannak oda benn àlmomban is azt làttam. Rettentő fàradt vagyom első kettőnél nem vagy csak a korom miatt. Középidőben éreztem mindkét petefészkemet. Szerintetek az erős ràérzés és pozitiv teszt utalhat ikrekre? Az érdekelne hogy ikres anyukàk voltatok e igy jól az elején.

#ikrek #korai erős pozitiv teszt #extrém fàradtsàg
2014. jún. 20. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt napján volt halvány pozi délutáni vizeletből, a doki viszont 8.hétig semmit nem látott az ég világon uhn...én egyáltalán nem éreztem h ketten lennének nem voltam rosszabbul mint az egyes terhességemnél, menj el dokihoz ugy is elküld vérvételre és ha magas a hcg akkor lehetnek ikrek, nekem magas volt de mivel uhn nem látta ezért azt hitte méhen kivüli vagy van vmi más...kiváncsi vagyok majd ird meg
2014. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahol hiszek a megérzésben de azért ez így elégtúlzás.

Minden terhesség más és más így lehet csak egy van. Másrészt első kettő mellett nem nagyon fárasztott le másik két gyerek.

2014. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nem éreztem rá sajnos!!, (6.hetesen egy baba,12.héten már kettő.) fiúra tippeltem kaptam 2 kislányt....
2014. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem éreztem meg. A kimaradt mensi után még egy-két napig negatív is volt a teszt. 6 hetesen egy szívhang volt, 11 hetesen derült ki az ikerség.


Csak a nemüket éreztem meg, pontosabban megálmodtam. Azt álmodtam, hogy az orvos azt mondja: egyik fiú, másik nem látszik. Ez szóról szóra meg is történt a köv. UH-nál.


Jó egészséget, és jöjjön össze amit szeretnél!

2014. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Mivel màr 3 baba babàk :-) ha rendben lesz minden 7-8 hét körül tervezek orvoshoz menni. Irok mindenképp. 3-4 hét mulva nêzettek vissza.
2014. jún. 21. 11:25
 6/9 anonim válasza:
Amit az elso valaszolo mondott az igaz nekem is ikreim lesznek.
2014. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnàl. Egy baba van.
2014. júl. 7. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:

gratulálok, és jó egészséget kívánok! :)

negyedik voltam

2014. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük.
2014. júl. 8. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!