Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18 hetes kismamik mit...

17-18 hetes kismamik mit éreztek (éreztetek)? Mennyit mozog a baba, hogyan, milyen gyakran érzitek egy nap?

Figyelt kérdés

Első vagy hanyadik baba?


Én nagyon enyhe mozgolodast érzek, pici csikizés szerű piszkálódást, telefon rezgés szerűt pár másodpercre. Bökdösést és határozott rúgást még nem.


2014. jún. 20. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
16+5 hetes vagyok, második baba. Már egy hete érzek kb csikizést, bugyborékolást. És néha olyat, mintha megfordulna. Ma pedig 2x mintha megrúgott volna. :) Biztos, hogy a babát érzem, csak még nem egyértelmű.
2014. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok egy hete kezdtem el érezni ... először kinyomta magát., utána kezdtem érezni pici csikis mozgolódást de nagyon ritkán tegnap meg ma szinte semmit nem is érzek!
2014. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

18 hetesen ereztem eloszor, persze elso terhesseg, nem mozgott mindennap egyforman, volt amikor aktivabb, volt amikor lustibb.

En mindennap ereztem ilyen picurkan is mozogni,hatarozott rugasokat csak 20. het utan ereztem.

Boldog babavarast

2 honapos baba anyukaja

2014. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!