Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11-12 hetesen 2-szer rózsaszín...

11-12 hetesen 2-szer rózsaszínes a wc-papír, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Utrogestant szedek, mivel lombikbaba, 5 napja volt, hogy elmentem nagy wc-re és utána picit rózsaszínes volt a papír, majd utána minden oké volt, és most ma ugyanez, nagy wc, rózsaszínes papír (ja nem a végbélből jött) Elpattanhatott egy ér az erőlködés miatt? VOlt már ilyen valakivel?
2014. jún. 20. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van baj,de én biztos,hogy szólnék a dokimnak.Csak megnyugtatás képpen!
2014. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En spontán estem teherbe. Utrogestant kaptam az 5dik héten (2*1et). Majd a 10.dik het kornyeken ismet kezdodptt a rózsaszínes, néha barnás panasz. Akkor megemelte az utrogestant. 13.dik héten fokozatos leépítés utan elhagytam, de ujra előjött a panasz...es a mai napig 2*1utrot hasznalok, pedig mar 18 hetes vagyok. Mult het elejen lecsokkentette napi 1re es basszus mellrte rózsaszíneztem ujra kb 3nap utan. Szoval azota napi 2 es minden ok.
2014. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy szerinte elpattanhatott er, volt haematomam tobb is... Nekem meg rutascorbint Javasolt ér erősítőnek. Venynelkul kapható.
2014. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyik barátnőmnél is rózsaszínes volt a wc-papír.. rá pár napra elvetélt..:( ő azt hiszem túl későn váltotta ki a gyógyszerét, pedig veszélyeztettet terhes volt.:/
2014. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bementünk az ügyeletre, akkor már folyt belőlem a vér, rettenetesen megijedtem. Baba rendben, ne ijedjek meg, összegyűlt a vér és kiszivárgott ott egyszerre. Méhlepény a méhszájon tapadt lehet ettől vagy emelgetéstől vagy a 2 nappal azelőtti házas élettől.

Hazamentünk, nem akart elmúlni a vérzés, nem folyt belőlem de volt azért minden vécézésnél piros, sőt pici alvadt vér darab is. Vasárnap felhívtam a dokimat, elmondtam mi van, mit mondott az ügyeletes doki. Erre az orvosom közölte, hogy vagy-vagy. Vagy elmegy a baba vagy nem. Készüljek lelkileg. Menjek be hétfőn és megvizsgál. Ma (hétfőn) bementem, megvizsgált, mondta, hogy ő ezt nem mondaná vérzésnek (addigra tényleg már csak icipici barnás pötty volt a betéten), és a méhlepény nem a méhszájon, hanem a mellső falon tapadt meg!!!

Minden tökéletesen rendben van. :)

Csak azért írtam le ilyen részletesen, ha majd valaki ilyen történet után kutat, ahogy én tettem az elmúlt 2 napban, kapjon egy kis reményt!

2014. jún. 23. 12:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, és minden bizonnyal a házas élettől volt, úgyhogy attól szépen el vagyunk tiltva!
2014. jún. 23. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Orulok hogy rendben vagytok
2014. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nalunk is hasonlo gond volt. Azota tiltva vagyunk a fizikai erintkezestol. Csak simogatos orgazmus a megengedett 😊
2014. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na ez jó hír.;):D
2014. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

HA valaki olvassa, leírom, hogy újból megismétlődött a vérzés. Éppen vidéken, rohanás a keszthelyi kórházba.

Nincs uh hétvégén a szülészeten :) Vicc

De végülis kiderítettük, hogy az utrogestan leépítésekor lépett fel mindkét esetben a vérzés, így a 18. hétbe lépek lassan, és most már napi 1 db utronál tartok. Azt mondta az orvos, hogy már nem lehet gond, mert a méhlepény kialakult, és ha vérzés lépne fel, nem amiatt.

NEm lépett fel, és azt gondolom most már nem is fog. Kopp-kopp-kopp

2014. júl. 31. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!