Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen praktikák vannak, vagy...

Milyen praktikák vannak, vagy hogyan kell és mikor csinálni hogy ha fiú gyermeket szeretnénk?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Attól függ,hogy milyen nemű lesz,hogy apa célba érő kiskatonája milyen kromoszómát hordoz. Ezt nem tudod azzal befolyásolni,hogy teliholdkor,vagy minden hónap első szombatján,vagy mittomén mikor vagytok együtt. Elnézést attól,aki hisz az ilyen jósló módszerekben.
2014. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Y kromoszómát hordozó spermiumok valamivel kisebbek az X-eseknél.

Ezért kicsit gyorsabbak, viszont rövidebb ideig aktívak, mert hamarébb elfogy az energiájuk.


Ebböl követketöen ha a spermiumoknak "várni" kell a peteérésre, statisztikailag nagyobb %-ban lesz belöle lány, ha a petesejt vár a spermiuokra, akkor valamivel több a valószínüsége a fiúnak.


Tehát ha a peteéréskor vagytok együtt, akkor valamivel több az esélyeetek, de biztosra nem lehet menni.

2014. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyeld, hogy mikor van peteérésed. aznap, ill. az utána következő 1-2 napon kell próbálkozni, akkor nagyobb valószínűséggel fiú gyermek lesz.
2014. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Három fiam van... Kimondottan extra dolgot nem tettünk, csak peteérés előtt már pár nappal együtt voltunk két naponta. A tizennegyedik napot számoltam ki(pontos 27-28 napos mensinél) és ahhoz képest számoltam a peteérést. Két naponta együtt voltunk,mert úgy voltunk vele,hogy valamelyik kiskatona majdcsak célba ér. Mindhárom azonnal sikerült... fiúk lettek......

Nem ez volt a cél, de fiúk lettek...

Nem szándékosan gyúrtunk fiúkra, lesz ami lesz alapon ment a dolog.........

Hát fiúk lettek:-)))))))))))))

2014. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Peteéréskor voltunk együtt,és lányunk van. Amúgy meg nem mindegy?
2014. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de persze az egészség a legfontosabb és ha már megfogant igazábol mindegy is....de 2 lány után vágyunk rá és ez érthető is. csak kiváncsi voltam van e praktika erre de akkor nincs.... a sors ami önt.
2014. jún. 20. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem két fiú után kislányom lett, és a véleményem az, hogy egyáltalán NEM mindegy. Talán elsőre, de nem harmadjára. Nekem minden porcikám vágyott egy kislányra, nagyon sok mindent olvastam, praktikákat kerestem, Jó semmi sem 100%, de azért csak megpróbáltunk mindent. Amit olvastam és tapasztaltam is: Peteérés kellős közepén (én ezt mindig észre vettem magamon), ha te vagy fölül és el is élvezel ekkor nagy valószínűséggel fiad lesz. Egy ismerősöm biztos ami biztos elment a dokijához hüvely uh-t csináltatott, és mondta neki a doki, hogy akkor hajrá, mind a kétszer fia lett (így is szerette volna). Én annyira fanatikus voltam, hogy Czeizel Endréhez is elmentem volna, de nem került rá sor, mert a kisasszony hamarabb megfogant. Nagyon sokan mondták, hogy kb. 40-50000 ft-ért megmondja, hogy mikor legyél a pároddal együtt, és állítólag "garanciát" vállal a baba nemére. Erre én azt kérdeztem, hogy mit takar a garancia, talán visszavihetjük a bébit, hogy bocsi, de nem jött be a praktika? Erre azt mondták, hogy nem volt még rá példa. Hát nem tudom, hogy tényleg így van e, esetleg nézz utána.

Sok sikert a fiúcskához!

2014. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez a Czeizel Endrés dolog nálunk is működött. Nagyon lányt akartunk. Peteérést néztem ovu teszttel, tudtam mikor lesz, előtte voltunk együtt 2 nappal (fiúhoz akkor, vagy még 2 napig), lányhoz ecetes-vizes hüvelyöblítés, fiúhoz szódabikarbónás-vizes aktus előtt pár perccel. És jó, ha van orgazmus fiúhoz (megváltozik a hüvely ph), lányhoz nem lehetett:) Betartottuk ezeket, és bejött.
2014. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!