Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kerülhetném el? Mióta...

Hogyan kerülhetném el? Mióta terhes vagyok, mindketten otthon vagyunk a párommal. Kezdünk egymás agyára menni a sok együttléttől. Nálatok is előfordult? Többet veszekszünk azóta.

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjetek sétálni,csináljatok együtt vagy épp külön programokat!
2010. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közel voltunk mi is ehhez, bár ennek az volt az oka, hogy sok mindent nem tudok, illetve nem szabad megtennem, és így úgy tűnik, hogy ugráltatom.

De egyébként jól el vagyunk egymás mellett, nem ragaszkodom ahhoz, hogy állandóan velem foglalkozzon, szerencsére van két számítógép, két TV, két DVD, így még az sem okoz problémát, ha külön nézünk, csinálunk valamit. Igyekszem magam függetleníteni tőle, ha tehetem, a barátnőimmel vagyok, velük egyébként is más megbeszélni az előttem álló anyai örömöket, mint a férjemmel. Ő nem lett sokkal érzelgősebb a terhességemtől:-)

Szóval szerintem az lehet a megoldás, ha külön is csináltok programokat, és csak annyi a közös, mintha dolgoznátok, azaz főként este, délután lennének esetleg közös események.

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen.. amíg dolgoztam és csak este voltunk együtt, nem voltak ilyenek... Csömört kap az ember a 24 órás együttléttől. Van nálunk is 2 tv meg 2 szgép, de attól még ha szótlanul is, de egybe vagyunk zárva és nem örülünk úgy a másiknak, hisz ott van és nem tud így hiányozni... REmélem majd a pici lefoglal...
2010. jan. 4. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:

10.06-os vagyok. A picur biztos lefoglal, de addig is ki a lakásból, amennyit csak lehet. Nem tudom, hogy hónapos vagy, illetve mit szabad tenned, mit nem, de én ugyan nem ücsörgök itthon, csak ha nagyon muszáj. A férjemet is akkor veszem igénybe, ha nagyon muszáj...időnként még reklamál is, hogy elkülönülök.

Szerintem minden nap menj el otthonról pár órára, főleg abban az időszakban, ami a legkritikusabb szokott lenni, és meglátod, megoldódnak a gondok.

Minden jót!

2010. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy ,hogy szeretitek egymást nagyon!
2010. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!