Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi uh-val 5 hetes terhess...

Hüvelyi uh-val 5 hetes terhesség már egyértelműen látszik?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál, először hasi uh-t csinált, és mivel feltünt neki egy kis pontocska, így csinált hüvelyi uh-t is. Nem merte 100%an kijelenteni a terhességet, csak gyanítja. Kedden kell megint mennem,vagyis 5 nap múlva. Egy pici pöszmet látszódik csak. Aggódom, mert olvastam, hogy néhánynak már 5 hetesen egyértelműen beigazolódott a terhesség. Lehet,hogy nem baba a pici pöszmet? Ja, még csak annyi, hogy 8 cm-es felbontásban nézte, lehet, hogy azért nem 100% a terhesség? Előre is köszi a válaszokat, annyira izgulok...
2008. aug. 1. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában ekkor a petezsák látható, a benne fejlődő embrió még nem. Mindez milliméteres nagyságrendű. Akkor lesz "biztos" a terhességed ha magzati szívhangokat is megjelenít az UH, olyan 7 hetes korban.

Vigyázz magadra, légy kiegyensúlyozott, egyél, igyál pihenjél rendesen és boldog babavárást kívánok.

2008. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! De nem mondta a doki, hogy na ez a petezsák. Hanem csak annyit mondott, hogy reméljük nem jön meg nekem keddig, és akkor majd meglátjuk. Abszolut semmi biztatót nem mert mondani. Kijelentette, hogy látja azt a pöttyöt,pici vonalkát,de nem azt, hogy a petezsákot. Ezért vagyok kicsit gondban, hogy mért nem látta a petezsákot?
2008. aug. 1. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én 5 hetesen voltam hüvelyi uh-n és látszott a baba is, bár kis foltocska volt, a szíve pumpálását is lehetett látni. (Ez nem mindenkinél van, de látszani látszik a baba.)

Vegyél egy tesztet is, hogy esetleg ne idegeskedj.

2008. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen hasi Uh után írta a leletemre, hogy petezsák látható. Pedig kórházi gép volt, nem is a magánrendelésén a modernebb. De lehet, hogy nem félidőben fogant abébi, ezért kissebb, és csak később fog látszani. Remélem bébi lesz a kis pöszmet!
2008. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 hetesen csak petezsákot lehet látni. Nem biztos, hogy ki is alakul benne a kicsi.
2008. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!