Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mádliné:36 hetesen minden...

Mádliné Éva kérdése:

Mádliné:36 hetesen minden méret megfelelő volt BPD:93mm, AC:322mm, FL:70mm becsült súly:2956gr, habár több magzatvízzel:77mm.38 hetesen egy másik orvos teljesen más méreteket mért. BPD:92mm, AC:313mm, FL:71mm. Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Most kinek van igaza? Előtte mindig minden méret megfelelő volt. Jár már így valaki?

2014. jún. 27. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én túlhordtam a babámat így az utolsó 10 napot kórházban töltöttem. 3 egymás utáni napon 3 különböző dokinál 3 különböző adat volt ultrahangon. Nem jelent semmit.
2014. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, totál bepánikoltam mindkét gyereknél. Az elsőnél 2 hét alatt 3mm-rel kisebb lett a BPD. Az orvos mondtam is a 36. héten, hogy maradjon még ez a baba odabent, mert nagyon picike. Egy hét múlva megszületett, 3400g és 53cm volt, fejkörfogat 33.5 cm.


Második babának a fejét az orvosom rendszerint határérték körülinek mérte, sőt néha kicsit alatta, a 28. héttől. Kétszer elmentem 4D-s ultrahangra, az az orvos nagyobbat mért, ez kicsit megnyugtatott. A kiskönyvemben ettől függetlenül benne volt az intrauterin retardáció (méhen belüli sorvadás, nem megfelelő fejlődés). Állandóan nézték a lepényi áramlást is. Ő is a 37. héten született, 3470g, 55 cm, fejkörfogat 34cm.

2014. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!