Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nyaralni megyunk mire kell...

Ha nyaralni megyunk mire kell vigyaznom?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok,ha a hegyekbe megyunk tudom h nem szabad turazni,de mennyire nem...1 kis kirandulas,seta csak nem art meg...es ha sos vizben furdok?azt szabad?marmint sos toban vagy a tengerben...?

Koszonom elore is a segitsegeteket!


2008. aug. 1. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

H-h nem szabad?

Én is 21 hetes voltam,amikor a "nászutunkra" mentünk január elején a férjemmel a Pilisbe,fel Dóbogókőre.Le volt fagyva az egész hegyoldal,és simán lemásztam vele a forráshoz(nagyjából 3 órás hegymenet)meg vissza.Gyakrabban áltunk meg pihenni.Annyit csinálj,ami jól esik.Hegyetmászni (sziklás cucc)nem szabad.

2008. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mielőtt elmennél, menj el orvoshoz, hogy nézzen meg. Ha nincs semmi gond, nem vagy veszélyeztetett, nincs nyitva a méhszájad, akkor lehet fürödni. A tavakat az én orvosom sokkal inkább javasolta, mint a fürdőket. Arra kell ügyelni, hogy ne fázz fel. Ne legyél órákat a vízben, és mindig cseréld szárazra a fürdőruhád. Sétálni annyit sétálj, amennyi jól esik. Érzed hogy mi az amit bírsz, ha elfáradsz, fontos, hogy ülj le, pihenj egy fél órát és utána folytassátok az utat. Vigyél magaddal tisztasági törlőkendőt, azt használd WC-knél, és mini szappant. Amúgy meg érezd jól magad! 23 hetes kismama.
2008. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menj nyugodtan turázni ugyis érzed hogy mit birsz én 4honapos multam mikor a rám szakadékot megmásztam,és nem lett baj
2008. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!