Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fizikai munka lovak mellett...

July1313 kérdése:

Fizikai munka lovak mellett várandósan?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokan feltették már a kérdést itt az oldalon,de az én esetem egy kicsit másabb,és inkább véleményre és tapasztalatra lennék kíváncsi,sem mint szidalmazásokra!El is magyarázom:

27 hetes terhes vagyok,egy magánistállóban dolgozok,párommal és még 3 emberrel,elég jó viszonyban vagyunk.Kb. egy hónapja jött egy új lány(régi barátnő)aki az én munkámat veszi majd át ha én elmegyek szülni!Már így is sok kemény fizikai munkát nem végzek,nem pakolok bálákat,ugrásokat,nem ülök lóra és nem is nagyon vezetgetem már őket,de mivel hivatalosan még dolgozok,ezt-azt azért mégis megcsinálok.Gondolok itt olyanra,hogy felemelek és elviszek egy 20l-es vödörben vizet,vagy épp a napi kisebb trágyázásokba besegítek.Nekem azt mondták, a testem jelezni fog ha sok neki,de én az általános súlytöbblet miatti fáradságon kívül nem érzek semmit.A bokám is főleg akkor dagad,ha egész nap ülök(pl.kocsiban mert utazunk).Október 4-re vagyok kiírva,párommal úgy egyeztünk meg hogy legkésőbb szeptemberben abbahagyom a munkát.Ez most így felelőtlenség?Árok a babának?Árthatok neki egyáltalán úgy hogy én nem is érzem?


2014. jún. 30. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem árthatsz. Sokan végeznek fizikai munkát még a szülés előtti hónapban is.
2014. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!