Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges, hogy 14 hetesen...

Lehetseges, hogy 14 hetesen megmozdult a babam?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy 16 hettol lehet erezni. Kb 2 hete semmi szurka vagy nyilalas a pocimban egesz tegnap estig. Estefele kezdett nyilaldosni picit aztan megszunt mikor lefekudtem a pocakom bent mintha 360 fokot fordult volna eleg fura erzes volt. Lehet, hogy a babam volt es en ereztem?

2014. júl. 2. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A rugása olyan, mintha izomösszehúzódásod lenne, és olyan érzés is lehet, mintha buborék pukkanna ki.
2014. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A baba már rég megmozdult.:) Csak te nem érezted.

Lehetséges, sokan számolnak be arról, hogy korán megérzik, persze nem rúgás formájában, hanem buborékolásokat, egyebeket. Leginkább mellső fali lepénynél.

Nekem csak 1 terhességem volt, de 19 hetesen éreztem bármit először (buborékolást), 1 hétre rá, kerek 20 hetesen éreztem először rúgást.

2014. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges,én 13 hetesen éreztem meg, habár akkor nem voltam benne(teljesen) biztos ,de onnantól kezdve napi szintem éreztem...és érzem .Második terhességem.
2014. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mayra ***** válasza:
Igen. Elsőt 19 màsodikat 14. Úgy ahogy îrtàk elöször buborék pukanàsra hasonlit .
2014. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!