Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a TORCH vizsgálat eltérést...

Ha a TORCH vizsgálat eltérést mutat, akkor előfordulhat olyan fejlődési rendellenesség, amit a részletes UH nem mutat ki? Félek!

Figyelt kérdés

Bocsi, ez ma már a 2. kérdésem, de nem kaptam választ, nagyon paramami vagyok. Már semmire sem tudok koncentrálni, rettegek! Félek, h ezzel ártok legtöbbet a babának :( de nem tudok lenyugodni. Valaki tudna segíteni?


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


2014. júl. 3. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nyugiiii! Másrészt jól értem, hogy nem is biztos, hogy rossz az eredményed (mert még nem is láttad), csak aggódsz?? Bocsi, de egyelőre nem értem a problémád… Nekem amúgy volt ilyen vizsgálatom, a toxoplazma fertőzésem friss volt, így antibiotikumot kellett szednem és gyakrabban jártam UH-ra. Sok elváltozást ki tudtak volna szűrni UH-val, de van, ami csak a baba születésekor derül ki, pl. hallás, vagy látás károsodás. DE az én babámnak sem lett semmi baja, hiába volt rossz az eredményem! Szóval szerintem először nyugodj meg és várd meg, mi a vérvétel eredménye!
2014. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!