Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. -26. -án kellett volna...

25. -26. -án kellett volna megjönnie. Szerintetek állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
4 napja eszméletlenül fájt a fejem, (nem vagyok egy fejfajos tipus, se fronterzekeny) azota csak ritkán.4 napja olyan erzesem van mintha "meg akarna jönni" de semmi.Tesztet holnap reggel gondoltam megcsinalom, vagy mar most is kimutatja igy delutan? Melleim feszülnek amit szintén nem szoktam.

2014. júl. 4. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
25-26? Ma július 4 van! Simán kimutatja délutáni vizelet is, ne várj tovább! Tervezett baba?
2014. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már bocsi de szerinted belédlátunk?? Csináld meg a tesztet akar most is ennyi késés után már kimutatja.
2014. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj, már bőven kimutatja, ha terhes vagy.
2014. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és aztán írd le nekünk az eredményt
2014. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem láttok belém.;) Csak kivancsi voltam , hogy kimutatja -e:) Es hogy ezek a tünetek utalhatnak-e erre.És köszönöm a válaszokat.Míg ezt írom megcsináltam, mire vegeztemezzel rögtön 2 csík lett.Nem tervezett baba.De most nagyon boldogok vagyunk, mind a ketten könnyezünk.
2014. júl. 4. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok vigyázz magadra!!2es voltam
2014. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2014. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!