Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogom érezni végre,...

Mikor fogom érezni végre, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok , de eddig még az ég világon semmi nem utalt a terhességre , csak a havi elmaradása. Ultrahangra jövő csütörtökön fogok menni először.
2014. júl. 4. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha nincsenek rosszulléteid!! Nekem sem volt semmi terhes tünetem, félidőig minden ugyanolyan volt mint előtte, leszámítva, hogy nem menstruáltam. Félidősen kezdett nőni a pocakom, és kezdett mocorogni a baba, akkor már valóban kismamának éreztem magam. Mindkét terhességemnél így volt.
2014. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem. Mindig aggódtam, hogy más kismamáknál így megy úgy van, és most meg nagy pocak és sok babamozgás. 26 hetes km
2014. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak tüneteim a cicim fájt és ennyi az is elég hamar elmúlt. Szóval nem törvényszerű hogy tüneteid lesznek.

Légy pozitív és nem lesz semmi baj!!34hkm

2014. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 10 hetes vagyok most es nekem sincsenek tuneteim...a dokinal mindig racsodalkozom az ultrahangon, hogy jé, ott van, és nő, és mocorog, holott en semmit nem erzek ebbol! :-) nem torvenyszeru, hogy mindenkinek legyenek tunetei, ugyhogy ne aggodj, azt olvastam h a terhes nok 40%anak nincsenek tunetei, vagy csak keves...ne aggodj, boldog babavárást!!! ;-)
2014. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már a 40. hétben vagyok, azon kívül hogy folyamatosan nőtt a hasam semmi jele nem volt. Se egy hányinger, se egy rosszullét, se egy jósló fájás. Elég lusta is a pocaklakóm, mert 24. hét környékén kezdett el mozgolódni, de azt se nagyyon éreztem. Mondták majd a 30. hét környékén ha nagyobb lesz lerúgja a vesém stb...hát ilyet se éreztem, egy kellemetlen rúgása nem volt, nem is forgolódott a pocakban. Egyszer fordult meg a 25. héten befordult azóta úgy is maradt.
2014. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!