Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány hetesen kezdtétek el...

Ti hány hetesen kezdtétek el érezni, hogy egyre nehezebb a pocakotokkal?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mikor kezdtétek el érezni pl azt, hogy rosszul alszotok, kényelmetlen mindenhogy, nehéz mozogni, nehéz felkelni, minden fárasztó,....

2014. júl. 4. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most 25hetesen érzem azt,hogy nem bírok már úgy semmit sem csinálni.
2014. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most 26 hetesen érzem egyre jobban. Háton fekve kényelmetlen és hamarabb elfáradok.
2014. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egy hete kb.érzem hogy nehezebb.

30hetes vagyok

2014. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok hétfőn töltöm a 35.hetet és azon kívül hogy nehezen fordulok meg egyik oldalról a másikra és ha órákat fekszem akkor nehéz elindulni más bajom nincs. Még mindent megcsinálok mindent annyira nem fárasztó semmi. Egész nap mehetnékem van. :)
2014. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is 25. hét körül járok és most nagyon hirtelen keztem el érezni a változást, a pocakom is most kezdett el nőni igazán. Komolyan mondom, úgy kelek ki az ágyból, mint egy öregasszony :D, a baba pedig egész éjszaka bulizik. Kíváncsi vagyok, mi lesz később...
2014. júl. 4. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 25-26.héttől
2014. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27. héttől.
2014. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!