Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajna nem adták ki a ctg...

Sajna nem adták ki a ctg eredményem, nem vagyok egy Picasso sem, de valahogy így nézett ki a ctg-m, szerintetek? Ezek már a szülés jelei, vagy csak jósló? 40hkm

Figyelt kérdés

[link]


eddig az alsó vonal mindig egyenes volt. Kérdezte a ctg-s nő hogy nem érzek fájásokat? de semmit nem éreztem... ilyen nagyon dimbes-dombos dombos volt. Amit érzek most, hogy a hasamban felül a gyomorszájam környékén mintha bekeményedne. Olyan mint amikor felüléseket csinál az ember és épp meg van feszítve a hasa, olyan mintha befeszíteném a hasizmomat csak ezt magától csinálja. De fájni nem fáj, mást nem érzek, szinte teljesen zárt vagyok.


2014. júl. 4. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem tűnik annak.

3 gyerekes anyuka

2014. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ, hogy fogsz-e szülni és nem is feltétlenül a fájások erősségét nézik, hanem a rendszerességet. Amúgy még ez sem jelent semmit, én 36 hetesen kerültem orvosokat is megtévesztő 3 perces jóslókkal a vajúdóba és onnan ki is kerültem és csak másfél hét múlva szültem.:) Szóval a CTG egymagában még semmi.

De nézd a jó oldalát, 40 hetes vagy, most már legkésőbb másfél-2 hét múlva tuti megszülsz!:)

2014. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) csak már izgulok, mert itt 41. hétig várnak és ha most hétvégén nem indul ki magától akkor jövőhéten beindítják...és hát jobban örülnék ha menne minden magától mindenféle külső beavatkozás nélkül...:(
2014. júl. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!