Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szenved fogínyvérzéstől...

Más is szenved fogínyvérzéstől terhessége alatt?

Figyelt kérdés
25hetes km
2014. júl. 5. 02:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem fogíny gyulladásom volt, volt olyan hét hogy 2 szer voltam fogorvosnál mert annyira fájt, de nem tudott semmit csinálni. Paradontax fogkrémet használtam, Colsodil öblögetőt ezek nekem nagyon beváltak. Én előtte nem hittem ilyen csoda fogkrémekben de tényleg jók. Elég drágák, de sokáig elég, vagy használhatod egyik nap drága másik nap olcsóbb fogkrémet.
2014. júl. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hú, nekem is volt. Parodontaxot használtam rá, valamennyit enyhített, de csodát nem tett.
2014. júl. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, szintén Parodontax segített valamelyest, és sok c vitamint szedtem. A harmadik trimeszterre magától elmúlt.
2014. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most Én is ezzel szenvedek. 21 hetes vagyok, talán hátul egy kicsit be is gyulladt az ínyem. :( Parandontax, corsodyl, ha nem enyhül jövőhéten doki....
2014. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 hetesen nekem is ez a problémám. Parodontax fogkrémet használok rá.
2014. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fogkőtől is lehet. Menj el fogorvoshoz és kiderül. :)


38 hkm.

2014. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is Paradontaxot próbáltam, de nem nagyon segített. Akkor lett jobb mikor extra szenzitív fogkefére váltottam. Szülés után pár héttel pedig teljesen megszünt.
2014. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ditta323 ***** válasza:

Régóta használom a parodontaxot listerinnel a fogorvosom ajánlásával, de nekem is vérzik közbe közbe az ínyem. /hiába puha a fogkefém/

30hetes

2014. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A héten voltam fogorvosnál és mondta, hogy a terhesség miatt van, pontosabban a hormonoktól. Paradontax vagy aki nem bírja az ízét Lacalut fogkrém valamit használ rá.
2014. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen sajnos..... szerencsére szülés után elmúlt.

Érdekes hogy terhesen annyi nyavaja volt, aztán szülés után tényleg elmúlnak ezek.

2014. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!