Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez babara utal?

Szerintetek ez babara utal?

Figyelt kérdés

Mult hetvegen kellett megjonnie, elotte feszult a mellem es minden mensis tunet normalis volt, szombat reggel lattam, hogy megjott, gyors be a tampon aztan mentem a dolgomra, csakhogy delutanra elmult.. Gondoltam biztos a stressz, de majd megjon..

Azota meg mindig semmi, pedig 1 het eltelt. De a hasam iszonyatosan faj azota, arra ebredek, arra fekszek es egesz nap faj. A mellem erzekeny egy kicsit. Nem vagyok kivanos, egesz nap nem eszek semmit, mert nem vagyok ehes.

Most nagyon nem szeretnek egy babat, most az eletem eleg stresszes amugy is.

Szerintetek ezek a tunetek utalhatnak terhessegre ennyire eros hasfajassal?



2014. júl. 5. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teszt?
2014. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg nem csinaltal, majd hetfon akarok, hogy biztos pontos legyen..
2014. júl. 5. 09:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Utalhat. Majd tesztelj és kiderül.
2014. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az normalis, ha ennyire faj a hasam egy hete?
2014. júl. 5. 10:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon erős a fájdalom, az nem igazán normális. Akkor jobb ha minél előbb orvoshoz mész, lehet, hogy más a probléma, esetleg méhen kívüli terhesség. De ezt így látatlanba nem lehet megmondani, csak találgatunk, nem akarok rád ijeszteni se, de az erős fájdalom az sose jó, sose normális, kivéve szülésnél.
2014. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csinaltam egy tesztet es pozitiv lett...

Ma bejelentkezek az orvoshoz a hasfajas miatt.

2014. júl. 5. 11:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Huhh. Jól teszed, minél hamarabb menj orvoshoz, írj ha tudsz valamit!
2014. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sikerult eljutnom orvoshoz, csak mivel nem Mo.-n elek es itt teljesen mas rendszer van egy haziorvis nezett meg. Vernyomast mert es megtapogatta a hasam, de azt mondta, hogy jo helyen faj es teljesen normalis es azert faj mindig, mert a szervezetem helyet csinal neki, es ez az elejen termeszetes fajdalom.. De nehany heten belul mar nogyogyasz is lathat. Valoszinuleg az ideg miatt fajt annyira, amig nem tudtam mi van.. :) te is babat varsz?
2014. júl. 5. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg tényleg nincs gond, drukkolok, hogy minden rendben legyen. Igen, babát várok. :)

Amúgy írtad, hogy most nem szerettél volna még babát, mi lesz így, azért megtartok illetve tartjátok? Férjed/párod tud már róla?

2014. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi aranyos vagy! :)

Igen en meg nem szerettem volna, a gyerekeket szeretem, csak ez a 9 honap gondolata teljesen a fraszt hozza ram. :/ Parom szerencsere jobban viselte, oromeben elsirta magat amikor megtudta, ugyhogy teljesen mellettem van. De ha mar itt van akkor persze, hogy megtartjuk, legalabb utana mar nem fogok rettegni ettol a par honaptol sem...

Egyebkent delutan picit elkezdtem verezni, miutan egyuttvoltunk es azonnal rohantunk a korhazba, valoszinuleg minden oke, de azert a biztonsag kedveert itt tartanak es reggel ultrahangoznak, ugyhogy lehet, hogy mar holnap latom a kicsit. :)


Te hany hetes vagy, es hogy viseled, rosszuleteid vannak? Terveztetek a babat?

2014. júl. 6. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!