Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van fogadott orvosom,...

Ha van fogadott orvosom, mehetek a kórház ingyenes terhesgondozására is?

Figyelt kérdés
Utrogestant szeretnék feliratni, mert sajnos 14 hetesen is szükséges. Véreztem, amikor csökkenteni kezdtem az adagot, de a második ilyen esetnél épp vidéken voltunk, igy egy videki korhazba rohantunk, ahol megvizsgaltak, de uh nem volt. Az orvosom zargassam megint a korhazba, mert nem akarok 15000 -t kuadni.
2014. júl. 9. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott meg fogják kérdezni, hogy van-e dokid, és a megmondod hogy van, akkor úgyis azt fogják mondani, hogy nem írnak fel gyógyszert, hanem beszéld meg a dokiddal. Mert akkor így olyan, mintha ők belekontárkodnának a te orvosod kezelési rendjébe. Ők meg ezt egymás közt nem vállalják.
2014. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, nekem volt orvosom akinek a magánrendelőjébe jártam többnyire ott természetesen fizettem. Amikor pedig a klinikára mentem (ott dolgozik a dokim) akkor hozzá jelentkeztem be a recepciónál, ellátott de természetesen ingyen.

(Szeged)

2014. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kideríteném telefonon mikor van bent a klinikán és bemennék, amikor ott van.
2014. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!