Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem vagyok még...

Szerintetek nem vagyok még elkésve?

Figyelt kérdés

Semmit nem vettem még a babámnak .

A fiamról maradtak kisruhák, cumisüvegek, kiskád, de a többi dolog nincs megvéve .Augusztusra tervezem a többi dolog beszerzését.

Nem késö?26hkm


2014. júl. 9. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a 26. hétre már az ég világon minden megvolt és kész volt...

A másodiknál a 32. hét után álltunk neki rendezkedni és megvenni azt a pár dolgot ami hiányzott (itt nem igazán akartam kapkodni hiszen rengeteg minden maradt az elsőről)

2014. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 35 és fél hetes vagyok elsővel és még hiányzik egy-két apróság. Kiskád, baba lepedők, pipere cuccok a babának. Szerintem még én sem vagyok elkésve, nemhogy te. :) Ha véletlen repülő rajtot vesz a fiam, akkor az apukája beszerzi a maradékot, amíg mi kórházban vagyunk.
2014. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a 30. hétig dolgoztam, és már az elején tudtam, hogy nem is akarok előbb vásárolni. Pár dolgot ugyan megvettünk előbb, de a nagyját a végére hagytam. Nagyon egyszerű oka volt, nem babona vagy hasonlók, hanem hogy ismerem magam :D

Ha minden meglett volna, és mindennel kész lettünk volna, nem lett volna, ami leköt erre a 10 hétre, és folyton a babán agyaltam volna, hogy mikor lesz már meg, mikor tarthatom a karomban, stb.

Ezzel jól lekötöttem a figyelmem pár hétre :)

2014. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!