Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik, hogy vagytok?

30 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Első vagy második baba

Van fogadott orvosotok?

beszereztetek már mindent?


2014. júl. 9. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont 30 hetes vagyok. :)

Második baba, az első másfél éves.

Igazából már minden megvan, mivel a dolgok 90%-át örökölte a bátyjától. Kisruhákat 1 hete mostam ki, beraktam őket a szekrénybe. Babakocsit azt muszáj volt venni, m az előzőt ellopták. :/ A kórházi cuccaim is megvannak, összerakva nincs a csomag, csak megvettem mindent és írtam listát mi kell.

Nem szeretném az utolsó hetekre hagyni a dolgokat, most 2-3 hétig nem is leszünk itthon, utána rögtön védőnő és orvossal kezdek, úh nem tudom lenne-e időm mindenre.

Fogadott orvosom nincs, első babát is anélkül szültem az Uzsokiban.

Amúgy most, h nincs 30 fok, jól vagyok. A nagy meleget nem bírtam, úgy éreztem nincs vérnyomásom, megmozdulni se nagyon volt kedvem. Aludni nem igazán tudok,m oldalt fekve fáj a hasam, háton fekve meg elzsibbad a kezem-lábam. :D Néha fájdogál a hasam, de doki szerinte is minden OK.

Veled mi a helyzet? :)

2014. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én 29 hetes vagyok de azért válaszolok. Nekünk második baba lesz van már egy 20 hónapos nagylányunk. Most meg várjuk izgatottan a kisfiúnkat. Van fogadott orvosom. Ruhákat kell még vásárolni meg nekem a kórházi csomagot a többi szerintem megvan de azért még át kell nézni. Én még nem kezdtem el kimosni a már meglévő kisruhákat szerintem az még korai lenne.
2014. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!