Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltozott széklet terhesség...

Megváltozott széklet terhesség alatt? Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Nincs hasmenésem, de ha eszem hamarabb átmegy rajtam, és híg a széklet.
2014. júl. 11. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szedsz, magnézium miatt lehet.
2014. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, terhesség alatt normális hogy megváltozik az emésztés. Nem tudom hány hetes vagy, de nekem is eleinte hasmenésem volt, vagy legalábbis hígabb volt a szokásosnál, aztán meg szorulásos lettem.
2014. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem eleinte kemény és fekete lett a széklet (azóta mondták hogy a terhes vitamintól) utána, ahogy nőtt a baba, már naponta többször is kellett és hígabb is lett (pedig előtte 3 naponta nagy vécéztem..) szóval normális hogy megváltozik :)
2014. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az elején kb a 7. hétig folyamatos hasmenésem volt, azóta pedig sokkal keményebb a szokásosnál. Ez normális...

Szedsz esetleg progeszteronpótló gyógyszert? Az is okozhatja a hasmenést, a megnövekedett terhességi hormon a szervezetben...

2014. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok. Az első 12 hétben szedtem utrogestant. Akkor ezek szerint normális a megváltozott széklet.
2014. júl. 11. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Cukorterhelésed jó volt, terhességi diabetesztől is lehet, vagy a vastablettától, magnéziumtól stb.
2014. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől folyamatosan lazább a székletem, néha hasmenésem is van. Minden eredményem jó, semmit nem szedek már. Az emésztésem viszont így maradt, pár hete az aranyérrel is küzdök emiatt. 36 hetes vagyok.
2014. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen minden eredmenyem jo. Vasat nem kell szedjek.
2014. júl. 11. 12:38
 9/9 Ditta323 ***** válasza:

Szia.

Egy ideje én is küzdöttem hasonló szituval, hogy ettem és átfolyt rajtam. Most a bableves segített, mert picit megfogott :D azóta picit normalizálódott.

Amúgy nem szedtem semmit, eredményeim meg jók. Viszont én gondoltam gyümölcsre is, mert azt viszont rengeteget eszek /kerti/. Most járok a 31. hétben.

2014. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!