Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és még...

12 hetes terhes vagyok és még nem nőtt a hasam, és nem hízok inkább fogytam ez lehet a sok hányinger miatt és az étvágytalanság miatt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a 30. hétig egyfolytában fogytam, 10 kg ment le rólam. A babád miatt ne aggódj, ő kinyeri a szervezetedből a neki fontos anyagokat. Ha szerencséd van elmúlik lassan majd a hányinger és az étvágytalanság, kívánom hogy ne legyél olyan szerencsétlen mint én voltam.

A pocid pedig majd hamarosan elkezd nődögélni, csak nyugi lesz az még akkora is hogy alig tudod a cipődet bekötni :)

2010. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam csak a 16.héttől kezdett látszani...sokan fogynak inkább,mint híznának!Pár hét múlva már más lesz a helyzet,majd meglátod!:)

22h terhes

2010. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindkettővel fogytam az első trimeszterbe 5-6 kg-ot.A 20. héttől kedtem mérsékelten hízni.A hasam is csak ekkor kezdett látszani.Akkor meg már nagyon teltségérzésem volt,ha többet ettem,azért nem híztam sokat.3 kg feletti gyerekeim lettek.
2010. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!