Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog ha 6 hetes...

Normális dolog ha 6 hetes terhesen gyakorlatilag alig vannak tüneteim? Csak fáradtabbnak érzem magam és többet alszom, minimális émelygés ami pár perc alatt elmúlik. Nem kellene ezeket kicsit intenzívebben megélni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

nem baj. mindenkinek más

először én is igy voltam, aztán jött a hányinger folyamatosan + hányás

sógornőmnek pedig semmi baja nem volt. mintha nem is lett volna terhes

2014. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Én első terhességemnél ugyanihy voltam, sosem hánytam , hányingerem is csak reggel volt 1-2órán át, de ez is csak 2 hétig tartott, semmi más tünetem volt! Második terhességemnél, már nagyon korán elkezdtem émelyegni, majd hánytam folyamatosan a 16ig hétig!
2014. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok és azon kívül, hogy nő a hasam, meg egyszer-kétszer begörcsölt a lábam, semmi tünetem nincs.
2014. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a második terhességem,de mind a kettőnél pontosan annyit éreztem mint Te!Se többet se kevesebbet!Minden rendben ez normális,csak a szervezeted jobban tud alkalmazkodni a jövevényhez,mint azoké a kevésbé szerencséseké akik sokat hánynak pl...Boldog babavárást!
2014. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél iszonyat mellfeszülésem volt, semmi hányinger. Most a másodikat várom, vele még ennyi tünetem sem volt, csak az elején görcsölt nagyon hassam, mintha meg akarna jönni. Én is itt bújtam a válaszokat, hogy ez normális-e. :)
2014. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor megnyugodtam!:-)
2014. júl. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!