Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb csípőcsontomnál érzek...

Jobb csípőcsontomnál érzek néha szurkálódást. Mi ez? Baba ráfekszik valami idegre?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 17:32
 1/8 A kérdező kommentje:
félek, hogy vakbélgyulladás vagy epe.
2014. júl. 18. 17:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem húzó, feszítő, izomláz szerű fájdalmat érzel? Hány hetes terhes vagy?
2014. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szia.de olyasmi..mindenhova sugárzik.22.
2014. júl. 18. 18:44
 4/8 A kérdező kommentje:
méhszáj zárt nézték a héten gondozáson.rendeződnek bent a szervek gondolom.
2014. júl. 18. 18:44
 5/8 A kérdező kommentje:
ülni sem jó teljesen elzsibbad a fenekem is.
2014. júl. 18. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan én azt érzem amit leírtam.29 hetes vagyok és több hete ettől szenvedek. A lábam sem bírom megemelni, az ágyban való fordulásról ne is beszéljek.Ma voltam orvosnál,szerinte az izmok feszülnek, erre még nehezedik a súly és valószínűleg ez sugárzik a combokba is.
2014. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én is vakbélgyulladáshoz hasonlítottam először...
2014. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor te is szenvedsz rendesen..nekem is feküdni ülni ááá..aludni csak bal oldalon tudok mert a hátamon már nem kényelmes.jobb oldal sem annyira...és ez még rosszabb lesz..először gyanakodtam vesegondra, láttam pár kérdést itt, hogy kiírtak többen de elmúlott...
2014. júl. 18. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!