Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cigit kívánom terhesen! Más...

A cigit kívánom terhesen! Más is van így?

Figyelt kérdés
A terhességem elején járok.Semmi tünetem nincs,se rosszullét,se hányinger,se kívánós nem vagyok.Csak a cigit kívánom még mindig.El fog ez múlni?
2014. júl. 20. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kívántam a cigit, de amint pozitív lett a tesztem, leraktam rögtön.

Mostmár nem kívánom, sőt egyenesen undorodom tőle.

28hkm

2014. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind2 terhességemnél megutáltam a cigit,még azt ha valaki rágyújtott mellettem.Pedig terhesség előtt cigiztem.
2014. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, el fog, vagy legalábbis csillapodik, csak idő kérdése. Tarts ki, ne gyengülj el!

Én is így voltam az elején, de ki kell bírni, aztán egyre könnyebb lesz.

2014. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

hát én hál istennek nem voltam így. se nem kívántam, se nem undorodtam, a páromat ugyan úgy öleltem és csókoltam mint mikor én is cigiztem. nem igazán zavart.

de van egy ismerősöm, aki valaha cigizett egy ideg, de terhesség előtt x évvel már nem. de mikor terhes lett az egyik fucsaság az volt hogy imádta az illatát és nagyon kívánta a cigit. persze nem gyújtott rá :)

2014. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ditta323 ***** válasza:
Csillapodni max., ha azért cigiztél, mert szerettél. Kb. 8.héttől én sem gyújtottam rá, de néha még most is rám tör az érzés, hogy de rágyújtanék azt tovább is lépek. Nem nehéz megállni amúgy, csak akarat erő kell :)
2014. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Én 9 évig cigiztem előtte most pár hónapja hogy pozi lett a teszt és egyáltalán nem hiányzott egyszer sem :D azt is elfelejtem hogy cigiztem valaha akkor jut eszembe amikor más szívja hogy milyen hülyén állhatott a kezemben meg milyen írtó büdös volt :D Soha többet! Bár én mindig azt mondtam előtte is ha jön a baba én lerakom egyből.
2014. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Soha nem cigiztem!! Raadas asztmam van.. miota terhes vagyok mit nem adnek egy szal cigiert! Pedig azt sem tudom,milyen ize van :D

17+4hkm

2014. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
már 4 éve nem cigizek,de hiáőnyzik. nem csak terhesen :D
2014. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!