Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti sem tudtatok...

Kismamik ti sem tudtatok megallni a vasarlast? Miket vettetek?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok es most jott ez az erzes hogy mikor latom a kis rugdolozokat alig tudok ellenallni, hogy vegyek. Anyukam meg anyosom nagyon babonas ezert verik a fejem, hogy 8 honap elott ne vegyek semmit de alug tudom megallni. Ti miket s mennyit vettetek a babatoknak mire hazavittetek a korhazbol? Ugyertve kusruhabol. Mi december vegere varjuk a kis jovevenyt:)

2014. júl. 21. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok, holnap leszek 17 hetes de már vettem egy-két kisruhát. Főleg, hogy nemrég a nemét is megtudtuk :) Én már csak azért se akarom addig kihúzni, mivel jó kis akciókat lehet kifogni így menet közben is, és én azért hiszem azt, hogy ha valami baj is történne, nem azért lenne mert megvettem egy-két kisruhát. Az Auchanban például nagyon jó akciók vannak, 3-400 Ft-ért vettem bodyt és kisnadrágot.
2014. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes vagyok, de mostanában én is kezdem ezt érezni, 1-1 cumit muszáj vennem!!! :) Szerintem ez normális, készülünk az anyaságra, készülünk a baba érkezésére. Nem foglalkozom ezzel a babonával :)
2014. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem igenis vegyél meg dolgokat előbb - egyrészt a bútorok szállítási ideje nem fél nap, másrészt hatalmas pocakban fickándozó lénnyel nem hiszem, hogy jó dolog ruhákat válogatni. Mi asszem, 16-17 hetes voltam, amikor elkezdtük. Akkor vettük a kocsit, mert abból volt durva leárazás. A ruhákat szép sorban, minden megvolt már a hetedik hónapom végére. Így már csak a patikai cuccokat kellett beszerezni, azokat meg kiváltotta az újdonsült apa. Nekem mondjuk elég rossz a gerincem, így tudatosan nem hagytuk a dolgot az utolsó hónapokra, de el sem tudom képzelni, milyen lett volna pocakosan babaágyat nézni. Jajj.

ruhákból téli babónak:

10 hosszú body (56-os és 62-es méretből is)

10 hosszú plüss/pamut rugi (56 és 62)

3 talpas nadrág

2 kispulcsi (polár)

4 harisnya

overál (62, hogy az egész telet kibírja)

2 hálózsák (62 szintén), egy hosszú és egy rövid ujjú

2014. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Megnyugtattatok, hogy nem en vagyok az egyduli. Amugy akciokat hol erdemes nezegetni? Tivabbi valaszokat is kivancsian varok!!!:)
2014. júl. 21. 11:38
 5/7 anonim válasza:
én 22. hétben járok de a gyerekszobába való dolgok is mind megvannak, ugyanúgy a ruhák, már csak a kocsi hiányzik.Mindent jó áron megkaptunk, nem akartuk elodázni a vásárlást, mert előttünk egy költözés is.Boldog babavárást :)
2014. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én veszélyeztetett vagyok hármasikrekkel, a 23. hétben. Eddig semmit nem vettünk a babáknak, de már alig bírok magammal. A héten megveszem magamnak a kórházas cuccokat (vlsz. nem csak pár napot leszek bent, kell csomó hálóruha, szabadidő ruha stb.), és a jövő héttől elkezdjük a babacuccok vásárlását is. A férjem még várna pár hetet, de igazából nem ezen múlik, ha neadj'Isten bármi történne, nem az fog vigasztalni hogy legalább babaholmikat nem vettünk...
2014. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne, hogy hol tudok nézni jutányos, akciós cuccokat? Arra gondoltam, hogy a neten vásárolok majd egy pár használt cuccot, de csak jó lenne pár új dolog is!
2014. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!