Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a Magnerot és...

Mi a különbség a Magnerot és a Magnesi citricit között?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan az ára.
2014. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem semmi, csak annyi, hogy nekem a doki felírta receptre a magnesi citricit és úgy 180 Ft volt egy doboz(10 szem). Nekem elég sokat kellett szedni(3x2 egy nap), azért nem mindegy az ára.

Amikor mondtam neki, hogy a kórházban a magneB6ot mondták, hogy szedjem arra azt mondta nem ér semmit. Azért írta ezt, és tényleg jó volt.

2014. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem gasztroenterológus szakorvos mondta el, hogy a M cit. nagyobb hatásfokkal, jobban szívódik fel lényegesen.

Ezért érdemesebb azt szedni.

Elhittem neki, ő a szakértő.


A témába vágó cikk esetleg:

[link]

2014. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a magnesium citricum jobban felszívódik. Először magnerotot szedtem, aztán átálltam a citrici-re tabletta formában, utána a dokim por formájában írta fel. A tapasztalatom szerint így a legjobb az ára is, de a hatása is, mióta a port szedem teljesen elmúltak a keményedéseim.
2014. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a hatásfok. Magnerot nem segített nálam, a Mg. citricii erős, és be is vált, sokat görcsöltem, keményedtem.
2014. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!