Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pozitív teszt egyre...

Ha a pozitív teszt egyre halványabb, de már látszott a petezsák, gondot jelent?

Figyelt kérdés

Átlag 27 naposak a ciklusaim, 28. napon pozitív teszttel mentem orvoshoz. Muszáj volt ilyen korán mennem, mert Leiden heterozigóta mutációm van és vérhigítót kellett felíratnom. A 28. napi uh-n 3mm-es petezsákot láttunk. Most a 30. napnál tartok (17. DPO), de a teszt tegnap és ma reggel és halványabb volt, mint a 28. napon. Ez jelenthet bajt, esetleg vetélést? Barnázás, vérzés nincs, a hőm elég cikkcakkos, de nem esett az alaphő alá. Kedden megyek következő uh-ra, akkor elvileg pont 5 hetesnek kellene lennem.

Tudom, hogy biztosat csak az orvos mondhat, csak érdekelne, járt-e valaki hasonlóan.



2014. júl. 24. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tesztelgess, ne stresszeld magad! A vizeleted sem egyformán koncentrált, és ugye lehet, hogy nem egyforma teszttel csináltad.

Amúgy én is Clexanoztam.

2014. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én is arra tippelnék még, hogy nem egyformán volt koncentrált a vizelet. Nagyon-nagyon-nagyon korai a terhességed, ne tesztelgess, főleg, ha már uh-n is voltál, mert bekattansz.
2014. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan teszttel csináltad?
2014. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Három különböző tesztet csináltam, az Xepil eredményeket hasonlítottam össze és azon látszik halványabbnak. Lehet, holnap és hétfőn megnézetem a Hcg-t vérből, az biztosabb. Csak azért stresszelek, mert volt egy missed abom 5 hónapja, félek, hogy megint az lesz.
2014. júl. 24. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem is volt már, 8 hetes és egy halvaszülés. Átérzem, hogy félsz. Próbálj megnyugodni!
2014. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, de már oda van minden reményem. A tagnapi HCG eredmény 127, ami 18. DPO-n nagyon alacsony, főleg, hogy 4 nappal korábban láttunk petezsákot, ami elvileg 1500-2000 HCG szintnél mutatkozik. Vagyis zuhan lefelé.

Nagyon bánt, mert nézettem progeszteront is, ami szintén alacsony. Kedden kértem az orvostól, hogy a korábbi vetélésre tekintettel adjon Duphastont vagy Utrogestant, erre azt mondta, hogy ne vicceljek, majd, ha babát is lát, egy-két hetet ki kell bírnia progipótlás nélkül is. Hát, úgy tűnik, tévedett, én meg megint hónapokig sírhatok.

2014. júl. 26. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:
A ká anyját a dokidnak!!! Mifelénk a pozi teszttől adják. A lombikosoknak meg beültitől adják, tudtommal. De azok az orvosok nyilván hülyék, a tiéd meg egy zseni. csókoltatom.
2014. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elmentem ma uh-ra, nem bírtam holnapig várni. Felszívódott a petezsák :(
2014. júl. 28. 12:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( A dokidat cserél le legközelebbre.
2014. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!