Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt fiatal kismamák?...

Napsugar001 kérdése:

Vannak itt fiatal kismamák? 18-23 év körüliek?

Figyelt kérdés
Ti hogyan élitek meg a terhessegét,terveztetek??hanyadi hetben jartok?

2014. júl. 25. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! En 24 eves vagyok es 17 hetes. Nem tervezett baba volt szoval mikor megtudtam elegge sokkolt a hir. Megsem fordult a fejemben hogy elvetessem de valahogy olyan mirbid volt hogy egy masik elet novekszik a pocakomban. Most hogy telt az ido a legcsodalatosabb dolognak tartom hogy naprol napra novekszik a picur es a pocakom is most indult novesnek. Most attol kezdek felni hogy mire jon a baba elintezzunk minden papirt mindene meglegyen. Nekunk most kicsit nehez mivel az iden epitkezunk es akarunk kulonkoltozni szuloktol eleg sok az inteznivalo ezert en nem annyira tudom elvezni a terhesseget ahogyan masok irjak mivel az aggaszt leginkabb hogy minden rendbe legyen mire jon a kisfiam. Te hogy viseled?
2014. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

En 22 vagyok decemberre varom a kisbabat,januarban toltom a 23-at.

Imadok varandos lenni,viszont a paranoia es aggodas miatt nem minden percet tudom elvezni :(

Nekunk van sajat lakasunk,es oktoberre terveztuk az eskuvot,meg a baba elott megkerte a parom a kezem.. remelem osszejonnek idore a dolgok,hogy megtarthassuk a lagzit :) nem terveztuk,de egy pillanatra se gondoltam,hogy nem tartom meg.

18hkm

2014. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 19 éves vagyok és 29hetes kismama :)

Mi se terveztük, nagyon sokkolt a hír de örülünk neki:)

te hány hetes vagy és hány éves?

gondolod írj privátot ott folytathatjuk :)

Üdv:)

2014. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 22 éves vagyok és 23 hetes kismama! :)

Terveztük az esküvőt is és a babát is! Az esküvőnk már megvolt és novemberre várjuk a babát! :) Boldogok vagyunk!

2014. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.en 19eves vagyok,6hetes kismami :)orulok,hoy irtok...:)kicsit aggodom attol,hogy mi lesz,ha mar nagy lesz a pocim...felek az emberek rosszindulatatol..nem feltetlen terveztuk a babat,inkabb csak ugy becsuszott,de semmi penzert nem vetetnem el...dolgoztatok a terhessegetek elejen ?vagy hogy viselitek?
2014. júl. 25. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

tolem a buszon megkerdezte ket neni ,hogy tudjak-e a szuleim,hogy babat varok ilyen fiatalon. Erre megkerdeztem maguk szerint hany eves vagyok?

15-16?

Mondom nekik lassan 23...

tatva maradt a szajuk suru elnezest kertek :D

2014. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csak1csajszi ***** válasza:
Szia! :) Én 22 éves vagyok, és 21 hetes terhes. Nem terveztük a babát, de imádjuk már most. :) A párommal már 5 éve vagyunk együtt, nem volt kérdés, hogy megtartjuk-e, már beszéltünk a gyerekvállalásról előtte. Én se nézek ki 22 évesnek, még nem nagy a hasam, de őszintén szólva nem érdekel más véleménye, a mi gyermekünk, mi fogjuk felnevelni, nem ők. :) Egyébként mindenki örült a babának. :)
2014. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!