Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha beont. A ver, es hult...

Judit 001 kérdése:

Ha beont. A ver, es hult verek. Is jonnek. , az. Veteles?

Figyelt kérdés
2honapos vagyok.gorcsoltem.tegnap.elott.es.vereztem.be.mentem.a.kothazba,es azt.montak.zarva.a.mehem es.meg.van.a.baba,ma.viszont.nagyon erosen.vereztem.es.sok.hult.ver jott.ez.mar veteles???

2014. júl. 27. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az erős vérzés semmiképp sem jó. igen, lehet vetélés. menj ügyeletre!
2014. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen voltam be a korhazba azt montak nincs.bent.orvos.jojek haza
2014. júl. 27. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi az a hult ver? (miért nem írsz normálisan?)
2014. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon voltál kórházban? Mert itt van ügyeletes nőgyógyász minden szülészettel rendelkező kórházban. Ha elöntött a vér és görcsölsz, akkor fontos lenne, hogy lásson orvos. Ha nincs más, hívj mentőt. Próbáltam egyébként megértése, amit ittál, de eléggé zagyva, remélem nem értettem félre. De ha a kórházban is így mondtad el a problémát, lehet, hogy nem is értették.
2014. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Angliaban elek itt voltam korhazban jah.nagyon eros darabos verzesem van es gorcsolok
2014. júl. 27. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah, Anglia. Ott nem csinálnak semmit. Pl. pecsételésre Utrogestant sem adnak. Ott azt vallják, hogy a természet szelektál és a terhesség a 12. hétnáél kezdődik. Addig az esetek nagy részében nem tesznek semmit a magzatok megmentéséért sajnos.
2014. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy pontosan? Midwife-nál voltál már?
2014. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
8hetes voltam es itthon.el ment tolem a baba be vitek.a.korhazba.de nem.csinaltk.semmit harom.het.mulva kell csinalnom testet.ha.pozitiv ultra hangra.kuldenek.es ki.tisztitanak.ha.negativ akor ki urult a szervezet hat remelem evek.multan.lehetlesz meg.gyermekem :(
2014. júl. 28. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell évekig várnod a következővel. Sajnos nagyon sokan vetélnek el az első 12 hétben. Velem is megtörtént, én is 8 hetes voltam. műtéttel tisztíottak ki. 3 hónap után újra próbélkozhattunk. Most már úton van a babánk, akivel szerencsére minden rendben. SZóval fel a fejjel. Nehéz, megértelek, de fel fogsz állni.
2014. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!