Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én érzem hosszú időnek a...

Csak én érzem hosszú időnek a 12. és 18. hét közötti időt, hogy nem láthatom a babát?

Figyelt kérdés
Annyira aggódom, nehogy baj legyen, hogy ezzel álmodom. Tudom, hogy ez nem jó.
2014. júl. 27. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem érzem hosszúnak pedig én a 12. hét után, a 21. héten voltam uh-n, mert későn kaptam észbe, és előbbre nem tudtak időpontot adni, nem tudtam, hogy több mint két hónap a várakozási idő. A 12.hétre adnak csak soron kívül, mert azt nehéz lenne 2,5 hónappal előbb tudni. Én mondjuk nem aggódtam, de ez a fajta higgadtsag, amivel ezeket a dolgokat kezeltem, és kezelem egyesek szerint nem normális, de én ilyen típus vagyok.
2014. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem MO-n élek. Itt a 12. heti az ELSŐ UH, utána csak a 22. heti van. A kettő között semmi. Most vagyok 27 hetes, és utoljára a 22 héten láttam a babát, és nem is tudom, hogy mikor fogom legközelebb, azt hiszen csak a 30.-32. héten.

A magyarországi terhesgondozás ehhez képest nagyon jó.

Sajnos baj bármikor lehet, és akkor is bekövetkezhet, ha hetente mész UH-ra. Szóval próbálj arra gondolni, hogy minden rendben lesz. Én is ezt teszem. Ez egy nehéz időszak, amikor még nem érzed a baba mpozgását, a 18.-20. hét után, amikor már érzed, akkor könnyebb lesz, meglátod.

2014. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Lepontozhatsz ha szeretnél, de ha nyugtalan vagy és látni szeretnéd a babát, akkor nyugodtan elmehetsz egy uh-ra

(mondjuk 4D) és megnézik neked. Igaz fizetős, de ha aggódsz megéri. Ezt senki sem tiltja meg és így láthatod.

2014. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le, nem szoktam és nincs is miért. A 4D már megfordult a fejemben.
2014. júl. 27. 20:23
 5/16 anonim ***** válasza:

Magánorvoshoz bármikor elmehetsz, ha látni szeretnéd a babádat. Az első babámat m

Magyarországon szültem, magánorvosom volt, 4 hetente jártam hozzá terhesgondozásra, mindig csinált UH-ot is.

Most Angliában fogok szülni, itt csak 12. heti és 20. heti UH van. Na ezt tényleg nehéz kibírni.

Most vagyok 22 hetes, jelenleg itthon nyaralunk, így voltam már a dokimnál és jövő héten megyünk 4D-re is. De utána már nem lesz UH, azt biztosan nagyon nehezen fogom viselni.

Angliában magán úton Uh-ra menni drágább, mint itthon 2x 4D-re menni. :( Úgyhogy valószínűleg legközelebb akkor látom a babámat, ha majd a kezemben tartom, szülés után.

2014. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed rá és nagyon aggódsz, akkor menj el magánba, akár 4d-re is, de tudd, hogy egyrészt a babák sem szeretik az ultrahangozást (tulajdonképpen az ultrang irritálja, bizsergeti őket), másrészt ennyi idősen a 4d még nem élmény.
2014. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia :) en sem magyararoszagon elek! Utoljára 10 hetesen voltam ultrahangon ! Es legközelebb most hétfőn megyek 15 hetes leszek! En nekem eltelt az idő de azert természetesen megsurgettem volna gyorsabban ! Most mar attol felek hogy a hétfői ultrahang utan megint 1 honap utan fogom látni a picikemet!!! Kitartast kívánok neked :) es a legjobb érzést varom mar hogy meg mozduljon :) boldog babavarast :)
2014. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is hosszúnak tűnik ez az idő kedves kérdező,ahogy neked.Szerintem az egészséges aggodalom természetes.Én is aggódok minden uh előtt.Most is.
2014. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Sziaa

En nagyon aggodos vagyok! Elso babam es jesszus.. nem mondom,hogy orvost hivogatok mindenert,de felos vagyok...

En is a 12. heti uh-n lattam a babam,es a 16. heten elmentem 4d-re mert legkozelebb a 20. hetre van idopontom. Legalabb lemertek,megneztek a szerveit,a magzatvizet,a nemet :))) a lepeny tapadasi helyet :)

18hkm

2014. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Minimum 18 évig nézheted minden nap és aggódhatsz érte minden perben, ez azért elég sok idő, nem biztos így érdemes élni az életet...
2014. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!