Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki gyakoribb vizelési...

Mindenki gyakoribb vizelési ingert tapasztal terhesen? 13 hetes vagyok és nem mondhatnám, hogy gyakrabban kéne járnom pisilni, mint terhesség előtt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
mindenkinél mások a terhességgel együttjáró tünetek. nekem volt gyakori vizelési ingerem, ezt egyrészt a hormonok okozzák másrészt a növekvő méh nyomja a hólyagot.
2010. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elején nekem sem volt gyakoribb. Aztán a 30. héttől elég gyakorivá vált. Van, hogy csak pár csepp jön, de úgy érzem mennem kell, különben megőrülök! :-)
2010. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hátrahajló a méhem, így az első harmadban ne hajolt rá a húőgyhólyagomra, és nem volt gyakori a vizelési inger egyáltalán. Napi 4 alkalom bőven sok volt, egyszerűen nem kellett, nem volt inger.


Bezzeg most, hogy jól megnőtt a pocakom, éjjel 2 óránként járok ki a vécére...


26h km

2010. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia nekem az elejétől kezdve sokat kell mennem pisilni.

Most meg főleg...van mikor 2 perc se tellik el de kell ha még egy fél cseppet is.Ez is velejárója legalábbis akikkel beszélgettem mindenkinél ez volt.

Üdv 34 heteske

2010. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt gyakori pisiinger. Most kezd az lenni, a nagyobb pocak miatt, minden éjjel megyek párszor.

Mindenki más, ne is törekedj teljes tünetlista-produkálásra, mert be lehet kattanni. :)

20 hetes km

2010. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt megjött volna csak akkor volt gyakori pisilési inger, amikor terhes lettem nem, és azóta sem. Tehát ez is hülyeség szerintem.
2010. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 13 hetes vagyok, és nappal nem megyek sürübben pisilni, de viszont éjjel 3-szer 4-szer is megyek. Igaz, az is csak pár napja van.
2010. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mi lesz a végén........38+3 hetes km
2010. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 13 hetes vagyok és is csak éjszaka járok 4x-5x is!:(((((((((((Szóval örülj neki,hogy neked nem kell:)))))))Boldog babavárást!!!
2010. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A terhességi "tünetek" nem mindenkinél jelentkeznek egyformán.

Bővebben olvashatsz erről a [link] oldalon sok más hasznos infó mellett. Én a babakelengyét is az alapján szereztem be!

31 hetes km.

2010. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!