Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Forduljak orvoshoz? Ma reggelt...

Forduljak orvoshoz? Ma reggeltől fájdogál a hasam, és mostanra már (bocs hogy leirom) 3* voltam wc-én, hasmenés jellegű! Holnap megyünk uh-ra! 34 hetes vagyok! Lehet beindul a szülés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
én is 34 hetes vagyok és egy héttel ezelött két nap is volt hogy hasmenésem volt,de másnapra elmúlt.ha holnap mész orvoshoz,szerintem ráérsz neki szólni,én nem mentem mert másnapra elmúlt.de ha nem múlt volna én is elmegyek.holnap szólj az orvosnak
2010. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt hasmenésem, de ezzel miért kellene orvoshoz menni? Egyáltalán nem biztos, hogy szülni fogsz azért, mert ment a hasad. Szerintem a holnapi ultrahang előtt ezért nem kell orvoshoz menned. HA nem vérzel, nem folyt el a magzatvíz, és nincsenek szülési fájdalmak, akkor szerintem emiatt nem kell orvoshoz menned.

Minden jót és kitartást!

(35+3 hetes mami)

2010. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok, és az utóbbi 1-2 hétben több olyan nap volt, hogy hasmenésem volt, tegnap is 4-szer voltam Wc-n...

Ma voltam dokinál, a méhszáj zárt, nem hinném hogy a szülést jelentené...Legalábbis reméljük:)

2010. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!