Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt tényleg...

Terhesség alatt tényleg muszáj a hastartó?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm szerint ha nem használok hastartót,szülés után lógni fog a hasam.Tényleg?
2014. júl. 31. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
2x szültem már, 1x sem használtam hastartót, és nem lóg a hasam egyáltalán.
2014. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés. Az én hasam ugyanolyan, mint azelőtt, pedig semmit nem tettem érte.
2014. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose hallottam, hogy muszáj lenne. Egyik ismerősömnek sem volt, nekem sem. Szülés után rendeződnek az izmok, ha magától nem, akkor egy kis tornával rá lehet majd segíteni.
2014. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hastartó inkább azt a célt szolgálja, hogy ne neked kelljen tartani a hasad ha huzamosabb ideig állsz és ne fájjon a hátad/derekad. Mindkét nővérem három gyereket szült egyik sem használt hastartót (és most én sem), és egyikőjüknek sem lóg a hasa! Majdnem olyan mint előtte volt.

32 hkm

2014. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem használtam hastartot nem lóg a hasam :)
2014. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!