Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+3 hetes vagyok, de ma...

14+3 hetes vagyok, de ma egész nap hasogatott a hasam, foleg a petefészkeimnél érzem most. Ez normális? Miert van ez?

Figyelt kérdés
Ilyen mindjárt megjön érzés, de eddig nem volt ilyen intenzív...de nem görcs.
2014. aug. 3. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szedj magnéziumot, legjobb a magnerot.Ha erős fájdalmaid vagy görcseid vannak, menj orvoshoz. De míg nem fáj nagyon, addig normálisnak mondható, hisz nő a méhed, nyúlnak a méhet tartó szalagok. Minden jót, boldog babavárást :)


3 gyerekes anyuka

2014. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért magnerotot még ne szedj, mit fogsz a vége felé szedni, ha már most azt szednél? Orvosodat kérdezd meg!!!
2014. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre Béres magneB6-ot szedek. Jövőhéten megyek az orvoshoz, mindenkeppen megkerdezem.
2014. aug. 4. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem is magne b 6-ot ajánlott az orvos. Előző terhességemnél a 30.héttől magnesii citricit írt az orvos, maradt 6 dobozzal, rákérdeztem hogy jó-e az magnézium gyanánt, akkor mondta, hogy azt még neee, mert később akkor mit fogok szedni ha már most..
2014. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi valaszokat! Ma meg mindig tart ez a mensiszerű érzés...nem ertem igazabol...lehet h most nagyot no a mehem ezekben a napokban? Babat hallgattam a dopplerrel, o jol van szerencsere... :-)
2014. aug. 4. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

en 20 hetes vagyok es ugyan ez a bajom.. kis hasfeszulessel,es huvelybe nyilalassal.. engem mar nyilo mehszajjal fenyegetnek,ugy hogy felhivtam a dokim,es megyek hozza ma..viszont ugy emlekszem nekemis fajdogalt a hasam 12-3 het korul..

Viszont a mindjart megjon erzes,es enyhe gorcs sem jo.. nekem 3*2 magneziumot kellett szednem az elejen,most nyilvan ugyan ez lesz.. kerdezd meg az orvosod! Jobb felni mint megijedni

2014. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!