Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaljak h ne kemenyedjen...

Emese19 kérdése:

Mit csinaljak h ne kemenyedjen a pocakom? Nem is vagyok benne biztos h mindig kemenyedest erzek.

Figyelt kérdés
23 hetesek mulottunk, es ma reggel pl amikor felebredtem az oldalamon fekudtem, akkor tok nem ereztem h kemenyedne a hasam viszont atfekudtem a hatamra es olyan kemenyebbnek ereztem az egesz hasam, de nem ugy mint mikor egy gomboc lesz es tenyleg bekemenyedik, nem feszult picit sem, csak kicsit kemenyebb volt, ez lehet h csak a beleim miatt volt es nem kemenyedes volt? (Nem akarok tudatlannak tunni, csak a velemenyeteket szeretnem kikerni) Ha kemenyedik a hasam akkor azt oldalt fekve is kemenynek erzem? Es amikor a hasam aljaban (van amikor teljesen alul de van h a koldokom alatt eppen) kis feszito v huzo erzest erzek par mp-ig az a baba helyezkedesetol van esetleg v az is kemenyedes? m egy picit kemenyebb akkor ott a pocim de nem az egesz.
2014. aug. 4. 05:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni h 3x2 Magne B6-ot szedek par napja
2014. aug. 4. 05:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Szedj inkább magnesi citricit, a háziorvos írja fel.

Nekem a magneb6 semmit sem ért. .

2014. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!