Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vedi a babat a...

Mennyire vedi a babat a magzatviz?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentunk egy vasarkorutra es egy olyan nadragot vettem fel ami meg beert de ugy 2 ora mulva felpuffadtam es elegge kenyelmetlen volt mikor lehajoltam lehet hogy kicsit jobban megnyomodott a pocim es nagyot nyilalt. Soha tobbet nem veszek fel ilyen nadragot terhesseg alatt. Azt szeretnem kerdezbi hogy ettol lehete valami baja a babanak hogy szinte egy fel napot voltam igy. Nagyon aggodok.
2014. aug. 4. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennél jobban védi, mint hogy emiatt kellene aggódnod.

Ez Neked volt rossz, nem a babának.

A víz ugyanis nem összenyomható.

Nekem többedik terhességnél a nagyobbak még rugdalták is a pocakom, mégsem lett semmi.

2014. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem a szonográfus meg is ütögette az UH fejjel a hasam hogy a baba menjen odébb. én is mérges lettem erre, meg aggódtam, de gondolom ha ártana nem csinálnák
2014. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van nekem is szoktak ütögetni mikor nem arra mozdult amerre kellett volna..:)ne izgulj ő nagyon védve van!:))
2014. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!