Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 20-21 hetes kismamik?

Vannak itt 20-21 hetes kismamik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma voltam genetikai uh-n,amk nekem donto szempontu volt,es vizvalaszto... eddig semmit nem vettem,es ebben a honapban meg nem is tervezem.

Ti hogy vagytok a vasarlassal? Segitenetek nekem mi alapjan szedjem ossze a babakelengye listat? Elso kisbabam.

Termeszetesen egyszerre nem tudok mindent megvenni,mert kozben elni kell,es maganhoz jarok,no meg nyakamon az eskuvo :)

Erzitek mar a picit? Minden nap? Kisfiu vagy kislany lesz?

Nekem kislanyom lesz es december 27-re vagyok kiirva :)))


2014. aug. 5. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én december 12re vagyok kiírva én minden nap érzem a baby-t főleg este! Nekem is kislányt mondtak már kétszer remélem az is marad mert már kaptunk kis kezeslábasokat amik igazán lányosak! A vásárlással szinte sehogy se állok mert házfelújítás közepén vagyunk és még anyóséknál lakunk ide meg már nem akarok pakolni mert így se férünk! De szerintem ilyen apróságokat megvehet az ember már most is mint pl.:cumi, kezeslábasok... nagyobb dolgokat nem jó korán megvenni szerintem főleg olyat aminek garanciája van mert akkor ketyeg az óra már akkor is amikor még nincs használva. Hogy viseled a meleget? Látszik már a pocak?
2014. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én december 29-re vagyok kiírva :) 1-2 aprósagot már beszereztem (1 rugi, pár kiszokni...), de a nagyobb dolgokkal még várunk pár hetet. Nálunk 100%, hogy fiú lesz, már elég egyértelműen látszik :D
2014. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok

En is erzem minden nap :)

Felkeles utan 1-2oraval szokott jelentkezni,es estenkent egyre tobbet. Bar ma..epp hogy ereztem parszor..

A meleggel nincs bajom,jol viselem. A pocak mostanaban kezdett el noni,egyik naprol a masikra ugy hogy igen latsuik,mar kukkoljak az utcan. Tegnap pedig egy kedves pasas leultetett a buszon a helyere :)

2014. aug. 5. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én december 22- re vagyok kiírva és kisfiú lesz! Venni nagyon nem kell semmit csak pár apróságot mert a tesótól megmaradt aki szintén fiú!

A pocakom mások szerint kicsi ahhoz képest hány hetes vagyok bár nekem már nagynak tűnik ahhoz képest amilyen volt! :)

Mostanában eléggé keményedik a pocakom, alig van étvàgyam,és sűrűn van hangulat ingadozásom!

Kb 15 hetesen éreztem először mocorogni, ma viszont alig,szinte semmit!

2014. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma en is alig.. de tegnap egesz nap buli volt a hasamban,mar fajt is gorcsoltem..

jut eszembe gorcs! Nektek ilyen tajt mostansag nem faj a hasatok?

NekeM masodik napja nyilalgat,fajdogal,elkezdtem megint a magneziumot. Ugy megojedtem,hogy mentem megnezetni a mehszajat

2014. aug. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!