Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hétig tartanak a kezdeti...

Hány hétig tartanak a kezdeti rosszullétek?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és egész nap folyamán ég a gyomrom, néha elviselhetetlenül, ezek hányadik hétig tartanak kb.?
2007. okt. 20. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A rosszullét mindenkinél más. A hányiger, hányás a 12. hétig tart általában

A gyomorégés más téma. Az sajna általában ha van , végig kitart. Konzultálj védőnőddel, elsődlegesen étkezési tanácsokkal próbál segíteni majd(ha bírod, a tej jó nagyon). Aztán Rennie-t is vehetsz be, de az adagját nemt tudom, egyeztess nőgyógyászoddal.

Ha tudsz, ne feküdj éjjel, hanem kicsit emeld meg a fejed egy nagypárnával, segíteni szokott.

2007. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szinte a kezdettől voltak rosszulléteim és a 11. hétig tarottak, onnantól kezdtem egyre jobban és jobban lenni napról napra. De ez változó ált. 14.hétre el kell múlnia de ez sem törvényszerű. Boldog babavárást!
2007. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!