Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok. Ilyenkor...

19 hetes vagyok. Ilyenkor kitudja magat nyomni annyira a pici hogy erezzem?

Figyelt kérdés
Tegnap este hanyat fekuve az alhasamnal ereztem bal felol egy kis kemeny puklit amikor elhuztam a kezem es szemmel lathatoan latszott is hogy ott jobban kituremkedik. A parom is erezte. Lehet hogy o volt vagy mit ereztunk?

2014. aug. 6. 08:40
 1/5 citerika válasza:

Én 17 hetesen éreztem az első apró nyomást és szintén hanyat fekve látni is lehetett hogy megemelkedett egy helyen .

Az orvos nem akarta elhinni, hogy ilyen korán ezt érzem.

Ha elég vékony vagy akkor biztosan "Ő" volt. Sok sikert a

babához!

2014. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ki tudta. Nem én vettem észre - a férjem ultrahangozott, én a monitort bámultam, és ő szólt, hogy nézd csak, átkúszott ide a vizsgálófej elől, és valóban: balra ment egy pukli, utána vissza középre, és ezt a mozgást az uh-n is láttuk.
2014. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bar mennyire is hihetetlen de nekem mar 13 hetesen volt eloszor ilyen :) en vekony alkatu vagyok . Szoval igen o volt az :)
2014. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 15 hetesen éreztem először, most 16+2 vagyok és minden nap érzem Őt, pedig első baba :)

Te is biztosan őt érzed!

2014. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 16. héttől kezdve, főleg reggelente rendszeresen "kimászik" a hasfalamhoz, és olykor tökéletesen jól érzékelhető a körvonala. Biztos, hogy te is őt érzed. :)
2014. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!