Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy elképzelni sem...

Normális, hogy elképzelni sem tudom milyen lesz ha megszületik második babám?

Figyelt kérdés

Van egy lányom most kezdi a sulit. Imádom ő a mindenem!

Jön a kis tesó, aki fiú lesz. Lányt szerettem volna, nem tudom magam elképzelni kisfiús anyukaként, de valahogy biztos ebbe is beletanulok. De nagyon félek ettől az egész dologtól. Fogom tudni egyformán szeretni őket? Nem tudom elképzelni milyen lesz az életünk szülés után! Volt így más is?


2014. aug. 6. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi még bele se kezdtünk a második babaprojectbe, de én máris így érzek. Fiam van :) el sem tudom képzelni, hogy mit kezdenék egy lánnyal vagy még egy fiúval, hiszen már van egy fiam :) Úgyhogy én is kiváncsi lennék :)

Állítólag nem osztódik a szeretet hanem szorzódik, ezt mondták nekem akiknek már van több gyerekük.

Amúgy hidd el tök jó a fiú gyermek :) Én mondjuk mindig fiút akartam.

2014. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anno én is féltem mikor fiamat vártam a kislányom után.Sőt napokig mikor Megszületett még a lányom nevén is szólitottam,persze véletlenül.:)Kellet pár hét mig ugyan úgy tudtam ránézni,mint lánykámra,de most 3,5éves és ő az életem szerelme.!!Hidd el a szereteted nem feleződi hanem duplázodni fog!:)
2014. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem úgy lesz! Azért félek nagyon, mert láttam már olyan családokat ahol kivülállók számára is nyilvánvaló volt, hogy az anyuka nem szereti egyformán a két gyereket, a kevésbé szeretettnek borzalmas lehetett. Én mind kettőnek szeretnék mindent megadni, nagyon remélem , hogy sikerülni fog. És hogy a pici nem fogja megváltoztatni a lányommal való kapcsolatomat, ettől félek a legjobban
2014. aug. 6. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!