Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor letettek kivanosak,...

Mikor letettek kivanosak, mibol ettel sokat fiu vagy lany lett? Mikor ereztetek eloszor a babat? Mennyire valt be a kinai fogantatasi naptar? Hany hetesen tudtatok meg a babatok nemet?

Figyelt kérdés

Csak kivancsi vagyok! :)

Elso babamat varom.

Mindenki valaszat elolvasom es megy a zold kez :)

15 hkm


2014. aug. 6. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szép sorjában:

1, Kívánós sosem voltam szerencsére, talán ezért is van olyan mázlim, hogy nem híztam sokat. 12 kiló jött fel, pénteken leszek 40 hetes.

2, Dinnyéből eszem mostanában sokat, minden nyáron alig tudom kivárni, hogy bejöjjön a görögdinnye szezon. (Fiúnak látják)

3, 16. héten éreztem először biztosan a baba mozgását, ekkor van a kiskönyvbe is beleírva.

4, Ha igaz, hogy fiam lesz (3 orvos és milliónyi ultrahang egyöntetűen ezt mondja) akkor nálunk nem jött be.

5, 12 hetesen már mondta az orvos, hogy az ott bizony fütyi.

Kellemes babavárást!

2014. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jajj de jo :)

Grt :)


Remelem mienk is fiu lesz. Bar szamomra mindegy csak egeszseges legyen :)


A kis angyalom meg nem mutatta meg magat :) remelem a kovetkezo uh latunk majd valamit :)

2014. aug. 6. 10:10
 3/14 anonim ***** válasza:

16. héten màr nagyon kivànosnvoltam, kakaó napi 2 liter, 1 literes joghurt, vajas kifli rengeteg :D zöldalmA

Lànyom van 9 honapos mar :)

19 hetesen éreztem először :)

19 hetesen tudtuk meg hogy lány :)

2014. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kb. a terhesség közepétől voltam "kívánós" (nem is tudom, hogy azt lehet-e annak nevezni, egyszerűen megőrültem a mákos dolgokért, pedig addig utáltam) Onnantól naponta legalább 1 mákos búrkiflit betoltam, azóta is szeretem, és a fiam is imádja a mákosat. Biztosra úgy a 18 hét környékén éreztem, de már előtte is éreztem valamit csak nem voltam biztos benne, hogy őt érzem, vagy a beleim mocorognak.

Kínai naptárban nem hiszek, bár nekem fiút mondott, de az alapján én meg a húgom is fiúk lennénk.

16 hetesen, pajzsmirigy UH-n :D

2014. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kb. A 16. héttől voltam kívánós, sosem szerettem az édességet de akkor bepótoltam :) szóval mindenféle édességet és a tésztákat kívántam pl. Túróstészta. Ezekből rengeteget megtudtam enni. Kislány lett a 26. héten mutatta meg magát. 17. héttől éreztem folyamatosan mozogni :)

Boldog babavárást kívánok!

2014. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem voltam kivanos a kisfiammal, de sosem mondtam nemet a Fettucine Alfredo-nak ( jaj most is imadom!!!)

16 hetesen ereztem a lubickolast odabenn.

Fiammal bevalt a kinai naptar - de fogalmam sincs mit gondoljak, mert a multheten teszteltem pozitivat a kistesoval es az -nem viccelek- egyik nap lanyt a masik nap amikor meg akartam mutatni a ferjemnek fiut mutatott- lehet valamit en irhattam el folyamatosan sokszor?

18 hetes voltam amikor az ultrahangos felem forditotta a monitort jol kinagyitva egy peniszt...hat mit mondjak, titkon lanyt szerettem volna - most azonban mar nem erdekel csak minden rendben menjen es a kisfiamnak legyen testverkeje!

2014. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Margit84 ***** válasza:

Szia!


- Én most vagyok 18 hetes, de már jó pár hete tart, hogy egyfolytában éhes vagyok... főleg édeset akarok enni mindig... csokis fánk, lekváros croissant, és minden ilyen nem túl jó szénhidrátot akarok enni.

- A neme még nem biztos, mert 14 héten még csak kb 80 %-osra mondta a doki, hogy kislány lesz.

- Érezni... nem tudom, hogy őt érzem-e. Pedig már nagyon várom..

2014. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon jo volt olvasni amiket irtatok.

Viszont nem tudom, hogy nalam fog e valtozni a dolog. 8 hetesen mar hust nem ettem. :/ de hat : porkolt, tejfoloshus,rantott hus es mindegy hogy van elkeszitve es mindegy milyen hus nem eszem meg.

Pedig terhesseg elott imadtam hust hussal , hus ketchuppal. Ketchup nem eszek mar.

Most asszem ket hete iszom a tejet, rengeteg gyumolcsot eszek De fokent szolot. Zoldsegbol a paradicsomot megsozva. a levesek johetnek abbol a zoldbab leves hidegen.

A naptar szerint fiu. A babonakbol ami 10 dologbol h fiu v lany lesz hat ott elegge vegyes :/ annyira en se hiszek benne. Uh a legbiztosabb ami megmutatja milye van :)

2014. aug. 6. 13:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán vagyok kívános inkább sokszor éhes:))az elején nem ígyvolt semmi étvágy,àllandó hànyàs..stb,még fogytam is:( sokszor eszem salàtàkat husikàval,mostanàban a sütiket is de abbol csak amennyit régen is ettem..de amibe beletudnek fulladni az a sonkás melegszendvics:))már kétszer azt mondták,h fiú most 22hetes vagyok:)
2014. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és naptár szeint lány lenne..de elég biztosan latszik mar a kukija:))
2014. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!