Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lett mikor jelentek meg...

Ha lett mikor jelentek meg rajtad a terhességi csíkok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A hasamon repedt meg a bőr kb az utolsó hónapban.
2014. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En kentem minden loturoval..de a 30.het utan nekem is kirepedt a vegere brutalis modon.most 5honalos a babam es semmit de semmit nem halvanyodott!!!!!!!!
2014. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es válaszolónak üzenem hogy nekem majdnem 1 évbe tellett mire teljesen elhalványodtak.


1-es voltam

2014. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 38. héten lett egyik éjszakáról reggelre kb. 15-20 hosszú csík. Nem tudom, hogyan. Olajoztam, plusz kentem Vichyvel, de akkor ilyen lett. Négy nappal később született meg a lányom, fél évvel később már totál elhalványodtak, most 2 éves, már csak extrán közelről észrevehető.
2014. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez jò kèrdès!Èn mèg csak a 21. hétben vagyok de rettegek a csíkoktòl.Bàr nincs mit tenni,ha lesz lesz ez nem kívànsàg müsor (sajnos).Nem tehetek ròla (lehet kövezni) szerintem undorító :( de nem hibàztathatò érte senki!
2014. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a 36. het körül repedezett ki feltűnően. pedig kentem már az első trimesztertől olajjal, testápolóval.
2014. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem már 12 hetesen lett egy kb 2 cmes csíkom na onnantól elkezdtem keni magam a chicconak a krémjével de azóta lett még 3 helyen ilyen 2-3 cmes csík (most 22 hetes vagyok) ma vettem meg a vichy krémet remélem ez egy kicsit jobb lesz. de annyit még hozzá tennék hogy nekem alapból megvoltak ezek a csíkok csak tovább repedtek máshol új csík még szerencsére nincs de még csak éppen túl vagyok a felén ja és még csak 2 kilót híztam.
2014. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az első trimeszterben lett a mellemen egy kb 2 centis halvány csík. örültem, hogy ennyivel megúszom

aztán az utolsó 4 hétben hatalmasat nőtt a hasam, jöttek vele a csíkok is, pedig kentem mint a kisangyal

2014. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kenem olajjal a pozitiv teszt ota. Eddig megúsztam, de felek hogy nem lehet elkerülni ha vki hajlamos rá. Csak meg nem tudom hogy én hajlamos vagyok-e. Anyunak szerintem nincs, nem vettem eszre nala..
2014. aug. 7. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!