Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor foganhatott a bébi?

Mikor foganhatott a bébi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogyha máj.5.-én volt az utolsó menstruációm és június 26.-án állapította meg a nőgyógyász,hogy 7 hetes terhes vagyok,akkor melyik nap foganhatott a baba?Én úgy számoltam,hogy máj.18.-án eshettem teherbe.Azért nem tudom biztosra mert majdnem mindennap együtt voltunk akkoriban.

Üdv mindenkinek!


2007. okt. 20. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most várom a második babámat. Az elsőnél engem is nagyon foglalkoztatott, hogy melyik volt AZ a nap. De rájöttem, hogy az orvost egyáltalán nem érdekli, neki minden vizsgálatnál az volt az első kérdése, hogy "mikor is volt az utolsó mentstruáció?" Ilyenkor az első napjára volt kiváncsi, nem az utolsóra. Mindent ekkortól számított. Ebből megállapította a szülés várható időpontját (márc.15), később már a méretei alapján változtatott a dátumon (márc.12).

Az első terhességemnél is az utolsó menstruáció első napjára volt kiváncsi, a kis táblázatából megmondta,hogy nov. 2. és aznap szültem.

Szerintem keresd vissza az emlékeidből a legkellemesebb napot, biztos akkor fogant :)

2007. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem meg május 10.-én volt az utolsó menstruációm első napja, s kb. máj 24.-én estem teherbe. Én sem tudom pontosan, de nem is számít. Engem Valantin napra írtak ki. Majd, ha fáj, megyünk szülni:)
2007. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a fogantatás: az utolsó mestruáció első napja után 2 héttel történik az esetek nagy részében.
2007. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs még annyit,hogy neked akkor valószinűleg május 19 a nagy nap.gratulálok hozzá.minden jót
2007. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

igaza van az előttem szólónak. május 19-én fogant. szervképződés június 9. fontosabb szervképződés július

2007. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!

igaza van az előttem szólónak május 19-én fogant a baba. Szervképződés június 9-én és a fontosabb szervek kialakulása július 14-én. Elvileg február 9-én fogsz szülni. Egyébként megtalálod a www.babanet.hu/kalkulator.htm oldalon

Sok sikert a babához

2007. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ennyire napra pontosan nem tudhatod, pár nap eltérés lehet. A peteérésed a ciklusod félidejében volt. A petesejt állítólag 24 órán át életképes, a hímivarsejt pedig 2-3 napig is. Tehát a bébi valamikor az utolsó menstr. első napja utáni 13-15. napon foganhatott.

üdv!

2007. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!