Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem első 3 hónapjában...

Terhességem első 3 hónapjában sok hekket ettem. Most olvasom hogy a tengeri halakat a higanytartalom miatt nem szabad. Beteg lesz a babám?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sokat sztem nem tudsz enni belőle. De ha mégis úgy gondolod, akkor vegyél c-vitamint krómmal, lehet így együtt kapni, ez segíti a nehézfémek kiürülését a szervezetből. A tengeri hal egyébként nagyon egészséges, illetve minden más tengeri herkentyű is. Nem hiába élnek olyan nagyon sokáig a japánok. :D
2010. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, semmi baja nem lesz. Jól írta az előző egy kis c vitamin jól jöhet. Gondolj csak bele azok a népek akik tenger mellett élnek és a táplálkozásuk jelentős hányadát teszi ki a hal, amint teherbe esnek nem is esznek halat? Dehogynem, és kutya bajuk.A hal nagyon egészséges, szívesen fogyasztom én is. Sőt nekem most csak a tengeri halak jönnek be mert a folyami halakon valahogy mindig "mocsár" ízt érzek. Pedig ezelőtt ilyen nem volt. Úgyhogy egészségedre, tudod a terhesség nem betegség, mindent csak mértékkel.

üdv:27 km

2010. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak megnyugtatni tudlak, az első kisfiammal mindíg halat ette, igaz a riomare szálkamentes fajtát, de hozzátezsem sem a terhesség előtt, sem utána nem bírtam megenni. :))) Olyan okos ügyes kisfiam van, hogy már többen is mondták, hogy talán a halacskáknak köszönhető!!:)))
2010. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!