Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt valaki így? Rossz álmok!

Járt valaki így? Rossz álmok!

Figyelt kérdés

14hkm vagyok,és az első perctől itthon vagyok betegállományban,mert előző vetélés miatt az orvos ezt javasolta!A problémám mostanság az,hogy minden éjjel valami hatalmas butaságot vagy iszonyú rosszat álmodom!Pl.a 12hetes nyaki redő vizsgálat teljesen rendben volt,minden érték tökéletes(NT:0,9 és az orrcsont is látható),aztán pár napra rá azt álmodtam,hogy Down-szindrómás a babám,aztán,hogy nem tudom megszülni stb!

Az elején sokat aggódtam,de mára már jócskán alább hagyott,most épp az "élvezem a terhességem"időszakban vagyok!Mit gondoltok,mit tehetnék,hogy ezek a rossz álmok elkerüljenek?Nem csak a babával,de gyilkossággal,tűzzel,mindenféle bődült baromsággal álmodom!


2014. aug. 11. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Második terhességemnél minden nap nagyon rosszakat álmodtam, a végén már alig mertem elaludni,szerencsére szülés után megszűntek a rossz álmok.Nem tudom,hogy mitől lehetett,mert én nem aggódtam (legalábbis csak normális szinten) és mégis rettenetes éjszakáim voltok,sokszor előfordult,hogy egy egy rossz álom után nem mertem vissza aludni!
2014. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a hormonok teszik. :) Úgy a 16. hétig én is össze-vissza álmodtam, csupa hülyeséget. Voltak rossz álmok, és voltak nevetségesen butaságok is. Aztán fokozatosan elmúltak.

Mondjuk a babával én sosem álmodtam, se jót, se rosszat. Te valószínűleg azért tudat alatt aggódsz, hisz az első terhességednek rossz vége lett. :(

Biztosan elmúlnak majd, ne aggódj, csak élvezd a babavárást!

2014. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most olvastam dolgokat,és azt írják,a megemelkedett hormonszint okozza ezt is!
2014. aug. 11. 09:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. aug. 11. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hormonok, frontok, hőség, telihold... (Az utóbbi 3 általában ront a helyzeten.) Nálam is ugyanez van. Szintén 14 hkm :)
2014. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!