Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neked mennyit nőtt a melled a...

Neked mennyit nőtt a melled a terhesség alatt? Mekkoráról mekkorára? És szoptatás után úgy maradt vagy visszament az eredeti állapotára?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hármat szültem, közel 5 évet szoptattam, most már lassan egy éve nem. Irtó kicsik lettek, kisebbek mint előtt, pedig akkor sem voltak nagyok. Gyakorlatilag elfogytak. :(

Első terhesség alatt nagyot nőtt, sőt szülés után még nagyobbat, a harmadik babával már a legkisebb szopis melltartó is túl nagy volt, pedig rengeteg tejem volt mindig.

2014. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

75B-ről,85C-re nőtt a terhesség alatt.

20 hónapja szoptatok.70/B lett.Kicsi,löttyedt,lógós.

Olyan mint egy kipukkadt tejes zacskó.... :(((

2014. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

D-sről DD-sre nőtt, 3 hétig fejtem a tejet, utána visszaállt az eredeti állapotba a mellem. Remélem most is így lesz, második babámat várom.

Amúgy a mell azért fogy el, mert szoptatásnál mellszövet szívódik fel, persze nem mindenkinél van így és nem feltétlenül 3-4-5 hónap szoptatás után.

2014. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számokban kifejezve már nem emlékszem mennyit nőtt, de sokat, szoptatásnál meg még többet. Utána viszont nem az eredeti állapotára ment vissza, hanem még kisebb lett, mint terhesség előtt. Egyébként senkinek sem marad úgy a melle, ha már nem szoptat vissza megy. Hogy mennyire, az más kérdés, de úgy nem marad.
2014. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

25hetes vagyok es eddig 75b-rol 80c-re nőttem. 😞

Nem szeretnék sokat nőni. Szerettem a pici melleimet. Tökéletes volt az 49-50kg-os alkatomhoz.

2014. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 75B-ről 90C-re nőtt a mellem. Majdnem akkora volt, mint a fejem. :-) Szoptatás után visszaállt 75B-re, de a formája igencsak megváltozott.
2014. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyet szültem, kicsit megduzzadtak szoptatàsi idöben, de utàna ugyanakkora volt mint azelött.
2014. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!