Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó jel, vagy rossz jel, vagy mi?

Jó jel, vagy rossz jel, vagy mi?

Figyelt kérdés
Pár napja késik és pozitív teszteredményem van, de olyan érzésem van, mintha kb. már meg is jött volna, csak nincs vér. Mint mikor már túl vagy az első napos görcsön és csak a menstruálás érzés van. Van ok a félelemre, vagy ez teljesen normális?
2014. aug. 12. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez normális. A legtöbb nő hetekig érzi ezt a mensiszerű alhasi fájdalmat.
2014. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
normális...sőt olyan is lehet, hogy erősebb lesz a folyásod, ezért mindig úgy érzed, hogy vér jött...szóval ne aggódj:)
2014. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
normális :) gratulálok!
2014. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugi ha pozitív a teszted terhes vagy. Én is éreztem hogy megjön de nem jött. Azóta már 8 hetes vagyok és a most esedékes mensit is éreztem mintha megakarna jönni, még véreztem is egy picit de uh-n szerencsére a baba jól volt.

Gratula egyébként :)

2014. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, szinte mindenki ezt érzi ilyenkor.
2014. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Petefészek táji fájdalom is rendben van? Csak mert még sosem csináltam ilyet. (Komolyra fordítva a szót ez az első terhességem, és fogalmam sincs, mikor kell elkezdeni aggódni, mikor pedig csak átadni magunkat az önfeledt boldogságnak.)
2014. aug. 12. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:

4es vagyok:


Nyugi, a petefészekfájdalom is normális. Konkrétan mikor nekem pozi lett akkor minden tünetem olyan volt mint mensinél. Az volt az egyetlen kivétel hogy nem jött meg.

Én akkor ijedtem meg amikor 5 hetesen elkezdtem barnázni, azt hittem vetélek. Irány a doki, üres petezsákot látott. Adott progreszteront és mondta pihenjek. Azóta is szoktam vérezgetni de 8 hetes uhn már baba is volt szívdobogassal, szóval próbálok nem parázni.

A méhem, petefészkem azóta is szokott fájdogálni, és mindig érzek új fajdalmakat, de úgy latszik ez ilyen :)


A doki azt mondta hogy egyedül a görcsölés nem jó. Én erősen görcsölgettem és azt mondta a doki hogy szedjek magnéziumoz mert a görcsöktől elvetélhetek. Magnerotot ajánlotta (vény nélkül kapható patikában), azt kell szednem napi 3x2t, hálistennek azóta görcseim nincsenek. Ha neked is vannak akkor szedjél valamilyen magnéziumot, ártani nem árt. Van akinek hasmenést okoz, de nekem nem mert a hülye elevittől szorulásom van inkább :/

Tudom hogy nehéz, én is állandóan parázok mindenen, de próbálj megnyugodni, minden jó lesz :)

2014. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitok, folsav, vitamin, magne b6 beszerezve. :) De had tegyek fel még egy kérdést, mielőtt fejvesztve ébreszteném a békésen szunyókáló orvosomat, vagy egyből a János Kórház ügyeletén készülnék eltölteni ezt a gyönyörű nyári estét: erős késszúrás szerű fájdalom kb óránként egyszer egy pillanatra mennyire fér még bele? Többi kérdéssel megpróbálom a dokit bombázni, de azért nagyon megköszönnék minden választ. :)
2014. aug. 12. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:

második vagyok újra...:)

pont ilyen voltam az első terhességemnél:) minden ilyen jelre frászt kaptam és rettegtem, hogy elveszítem...ne aggódj:) nő benned minden, fog még nyilalni a hüvelyedben is:)) egy dolog jelez baj, a vér...addig csak élvezd ezeket a pillanatokat mert nagyon hamar elrepül az idő:))

2014. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!